Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos lányom még mindig 2...

2 hónapos lányom még mindig 2 óránként szopizik éjjel, miért?

Figyelt kérdés
nappal beálltunj a 3 órára, de éjjel mindig kéri 2 óránként...ez azt jelenti hogy ha felkel pl ejfelkor, szopizik, mire visszatudom altatni 1ora van, vagy fel 2, ő meg 2kor kel a kovetkező adagért, igy én kb 4×fél-1 orat alszom naponta...mellette vanegy 2 evesem aki szinten ebred ejjel es nappal se alszik, tehat eselyem sincs a nappali alvasra...ki vagyok merulve, ez megy 60 napja...mit tehetnék hogy ne keljen éjjel annyit mint egy ujszulott?
2016. nov. 11. 02:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Délutàntól próbàld meg többet etetni, akkor nem lesz annyira éhes éjjel.

Miért kell óràkat altatni éjjel? Hozzàszoktatod és csak rosszabb lesz. Én betettem a kisàgyba és ott hagytam. Volt hogy nézelődött, volt hogy " beszélt" aztàn elaludt. Ha sìrt megvìgasztaltam és újra kisàgy. Mondjuk ehhez addig könnyű hozzàszoktatni amìg bealszik a cicin vagy legalàbbis kómàs lesz.


De hosszútàvon sehogysem működik ha a fél éjjel arról szól, hogy altatgatod.

A 2 éves miért kel?

2016. nov. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy ket orankent eszik, nem gond. Miert nem alszik el utana, az erdekesebb. Egyutt alszotok?
2016. nov. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egy szobaban de kulon ágyban. de abban nem alszik el, az olemben alszik el (nem cicin) elég hamar, csak min. 30-40 perc mire elmelyul annyira, higy at tudjam tenni a sajat ágyaba...a nagy vagy az o felsirasara ebred, hiaba van kulon szobaja...vagy mert rosszat almodik vagy mit tudom én.
2016. nov. 11. 08:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont ezért alszom a kicsivel, mert én is szertnék aludni éjjel. Enyém is két óránként "ébred", de csak enni kér, odafordulok, szopik és alszunk tovább. Nem vagyok szuperanya, hogy bírjam hetekig ébren.
2016. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem. én sajnos vagy nem sajnos, de nem bírok együtt aludni vele..a nagy lányomnál próbáltuk, minden volt csak alvás nem...egymást keltettük fel folyton...óránként kelt és szopizott holott lehet eszébe se jutott volna ha nem alszik mellettem..én meg eleve rossz alvó vagyok, minden nyikkanásra felébredek...ezért aztán a picit is mindig átrakom az ágyába...már azon is gondolkodom, talán horkolok csak nem tudok róla?? és szegényke miattam ébred meg?
2016. nov. 11. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De látod, most mi is ébren vagyunk éppen. :) Evett, telepakolta a pelenkát és most úgy gondolta, hogy nézelődik kicsit. :) én meg majd elalszom.
2016. nov. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!