Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gripe water-rol mi a velemenye...

Gripe water-rol mi a velemenyetek? Most akkor tenyleg lehet ezt adni 1 honapos kortol? Nem gond a borsmenta olaj?

Figyelt kérdés
Egy ideig nem lehetett itthon kapni, csak a Babuline felet,de most megint van. Viszont van benne borsmenta olaj.. Ez nem okoz gondot?
2016. nov. 11. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A rossmannban 1 éve is lehetett kapni.

Van akinek segít és van akinek ront.

Én adtam a kisfiamnak és így tudtak távozni a gázok. Nála komoly gond volt a pukizás, hiába a torna, a masszázs, alig tudtunk 1-2 pukit kihajtani belőle és folyamatosan kemény volt a hasa. A gripe water ebben segített. De nem csodaszer! Ugyanúgy puffadt!

Szerintem olyan babáknak jó, aki nagyon nehezen pukizik.

2016. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi! 1 eve nem kerestem, legutoljara 4 eve volt erre gondom, akkor itt csak a 3 eves kortol adhato volt.

Koszi, nalunk is ez a baj, h nehezen jonnek ki a szelek 😕 szelcso azert sokat segit, de gondoltam kiprobalom melle ezt is.

2016. nov. 11. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy próbát mindenképpen megér szerintem!

1-es

2016. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az en kislanyomnal is nehezen jottek ki a szelek es a Gripe Water segitett. Egesz kicsi kortol kapta.
2016. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!