Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha 11 honapos babam...

Az baj ha 11 honapos babam minden nap fözeleket eszik?

Figyelt kérdés
Heti 5-6 alkalommal husival.Minden nap eszik levest is tesztaval.De ha pl. Spagettit adok neki akkornem eszi meg.de ha levesbe adom a spagetti tesztat ugy megeszi...
2016. nov. 14. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Már miért lenne baj? Az én babám 12 hónapos koráig csakis az anyatejet volt hajlandó megenni, azóta napi kb. 10 féle zöldséget eszik, hússal meg mindennel.
2016. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
A spagetti mióta főzelék?
2016. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem ez a normális?
2016. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja igen...es cicizik is meg ezerrel.Kifli kenyer kalacsokbol csak kostolgat mindenböl eszik 5-6 falatot.de minden delben husis fözeleket es levest kap...
2016. nov. 14. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Miert lenne baj? Szerintem ez a normalis. Vagy nem?
2016. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is jo ez igy,de sokan vannak a környezetemben akik mar 10-11 hos babajukkal azzal "dicsekednek", hogy a baba mar azt eszi amit a felnöttek es nem föznek külön a babanak
2016. nov. 14. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Most nem értem mi a baj? Hogy minden nap főtt ételt eszik? Mert az nyilván nem baj.

Viszont az én egy éves fiam is már 11 hónaposan szinte ugyanazt ette, amit mi. Reggel közös reggeli. Ő kapott kiflit, csirkemellsonkát vajjal (nem vajkrémmel, vagy margarinnal), héj nélküli paradicsomot. Tízóraira ugyanúgy mint én gyümölcsöt, esetleg joghurtot. Ebédre levesből zöldség, tészta, husi stb.

Én bolognait is adtam neki, csak egy kicsit botmixerrel átmentem rajta, és már meg is ette.

2016. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem dicsekednek, hanem elmondjàk, hogy õk mit adnak. Vannak nagyon jó evõ babák. De te is dicsekedhetsz, hiszen azt eszi amit ti, nem? Levest gondolom nem külön fõzöl.
2016. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok!

Azért lettem lepontozva, mert a 11 hónapos gyerekemnek nem főztem mindig külön?

Miért főztem volna pl. a tyúkhúslevest helyett mást.

Anyám....

2016. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Senkit nem pontoztam le!velemenyekre voltam kivancsi...megkaptam.nem pontozok le senkit

Köszönöm a valaszokat!

2016. nov. 14. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!