Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen okai lehetnek, ha egy...

Milyen okai lehetnek, ha egy 7 hónapos baba széklete "pépes"? Miért nem emészti meg a főzeléket?

Figyelt kérdés
Elvittem háziorvoshoz, megmértük, 3 hét alatt csak 100 grammot hízott. Adott beutalót gasztroenterológiára de csak egy hónap múlva kaptunk időpontot. Hétfőn lenne magánrendelés, állítólag oda nem kell időpont így elviszem. De addig idegeskedek. Amíg nagyon kis mennyiséget evett nem volt gond. De ahogy többet adtam volna neki ez lett belőle. :( Fokozatosan emeltem az adagját, de mégis vagy nem vettem korábban észre ezt vagy nem volt ilyen. Mi okozhat ilyet?
2016. máj. 7. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Felszívódási zavar, ételérzékenység.
2016. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Genetika. Az én fiam 5-8 hónapos kora között, míg rendesen nem kezdett enni, szinte semmit nem hízott.

A pépes alatt ezek szerint azt érted, hogy úgy jön vissza, ahogy bement? Milyen ételeknél?

2016. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most éppen a sütőtök de az alma is így jön vissza. Igen úgy, ahogy bement. :( hasa is fáj mióta megszületett, jelenleg Milumil Pregomint eszik, mikor vezettem be az ételeket persze az állandó hasfájás mellett nem tűnt fel semmi de így pregomin mellett éjszaka és reggel nem fáj a hasa (látható is mennyivel nagyobb pocakja van és keményebb is sokkal dél körül) szóval úgy tűnik a pépes ételektől puffad jelenleg, gondolom mivel nem tudja megemészteni. De basszus nem 4 hónapos hanem 7, borzasztóan aggódom.

Egyébként 4 és 7 hónapos kora között összesen hízott 750 grammot de ez az utolsó 3 hét végképp kevés.

2016. máj. 7. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!