Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert csinalja ezt?

Miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés

Kisfiam 8hos.

Tegnap masodszor fordult elo,hogy siras kozben nem vett levegot.mar teljesen elszurkult,a szaja belilult,es kezdett elernyedni a kis teste.

Nem tortent semmi kulonos,csak ult az agyon es hatra dolt.gondolom megijedt.elso alkalommal kb. 3 hete akkor csinalta ezt mikor megtoroltem az orrat.nem fogtam be,csak lefele toroltem.

Ma lemegyek a gyerekorvoshoz,de addig is ha barki tud errol valamit megosztana velem.masnal is elofordult?volt valami problema a gyerekkel?


2016. nov. 18. 05:54
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Hiszti. Belelovallja magát. Fujj rá au arcára ilyenkor.
2016. nov. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy hangzik, mint egy epilepsziás kisroham. Mindenképpen kivizsgálást igényel, hogy az-e vagy sem.
2016. nov. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%

Hiába pontoztok le,nekem is ilyen hisztijeim voltak gyerekkoromban. Csak nekem a doki egy pohár vizet javasolt ,hogy fröcsköljenek nyakon. Be is vált.

Kicsi rá az esély,hogy a doki tovább küldi,főleg nem EEG-re. De persze a livizsgálás nem árt,mi is voltunk,csak nekünk sajnos rendes görcsök voltak,lázgörcs. Ismerősnek meg lemered a gyerek,neki epilepszia jött ki 5-6évesen ,enyémnek 3évesen kezdődött. De neki csak lemered,vesz levegőt. Enyém nem vesz,lilus és szürkül is,de rohama van,nem sirás közben persze.

2016. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hat azt mondta a doktor no,hogy elofordul ilyen,ha ujra jelentkezne akkor vigyuk be a surgossegire,ott egybol neurologust hivnak hozza es teljesen kivizsgaljak.ad o is beutalot ha szeretnenk,de sajnos csak kb tavasz vege,nyar elejere kapnank idopontot.

Ettol fuggetlenul csutortokon megyunk 8hos statuszra,megnezi es megbeszeljuk.

O is ajanlotta a hideg vizet,ha az arcra fujas nem segit.

Annyit meg tudni kell,hogy nem volt epp stresszmentes a terhessegem,es szuletese utan egy napot inkubatorban volt megfigyelesen legzeselegtelenseg miatt,de erre akkor a 38.heti programcsaszart mondtak oknak.

Koszonom a valaszokat.

2016. nov. 18. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!