Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem birom feldolgozni, hogy...

Nem birom feldolgozni, hogy majdnem megfulladt a gyerekem!?

Figyelt kérdés
Tegnao este egy alma darab akadt a torkán a 10 honapos lanyomnak! Es hosszu percekig fuldoklott. En sikoltoztam kiabaltam. A parom utogette a hatat probalt rajta segiteni! Mentot hivtam es kb ha jol emlekszem osszesen 8-10 percig tartott az egesz. De nem emlekszem,mert bepanikoltam! A mentosok is hosszu percek utan vettek fel es nem ertettek amit mondok,minden 2x kellett elmondanom! Nem is emlekszem a tortentekre! Csak a lanyom voroses kek fejere! Es amikor beszeltem a mentosokkel,akkor lett jobban! En utana sokot kaptam. Lelkiismeretfurdalasom van! Es feltem a gyerekem! Es rossz anyanak erzem magam! Szornyu erzes! Higx dolgozzan ezt fel?

2016. nov. 22. 13:30
1 2
 11/12 mi a fene ***** válasza:
88%
Ne vádold magadat, nyugodj meg.Engem az unokám majdnem belefojtott az uszodában, az örvénybe. A nyakamba kapaszkodott, a viz meg elkapott, a lábam kicsúszott alólam , és vitt a viz. Próbáltam kapaszkodni de ugye csúszott a párkány, ő meg nem mert elengedni. Az úszómester húzott ki, még az anyunak se mertük elmondani, de vele megbeszéltük, hogy ilyet többé nem csinálunk.Azóta a tájára se megyek.
2016. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nem a te hibád ne vádold magad tényleg. nekem a kislányom mikor olyan két éves volt pont egy almát nyelt félre és nem kapott levegőt,szó szerint fuldoklott. egyedül voltam vele nagyon megijedtem de valahogy ösztönesen felkaptam és lenyultam a torkán ahogy csak tudtam,hogy a megakadt alma lemenjen. le is ment és kapott újra levegőt. utána jött a sokk,remegett kezem lábam,azthittem elájulok és sírtam. de akkor ott abban a helyzetben a legfontosabb hogy ne blokkolj le. az ráér utána,akkor cselekedni kell. az anyai ösztönök meg fogják súgni mit kell tenned egy adott helyzetben. legalábbis nekem mindig igy volt
2017. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!