Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hîzik a 10 hónapos lányom...

Nem hîzik a 10 hónapos lányom csak dekákat, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A dokinönk a őrületbe kerget. 2560 gr született a 36.hètre. 6 hónapig cicizett, 4 hónaposan kezdtünk kóstolni.6 hónaposan 6300gr volt.a tápszerrel megszenvedtünk mire elfogadta, de sosem fogyasztott belőle nagy adagokat. Most 10 hónapos 7270gr. Reggel este tápi. Reggel 150-200dl este 50-100dl. Ennél többet nem sikerült eddig. Reggel 3/4 szelet kenyér vaj/sajt/szalámi vagy tejpèp 120 vízből. Majd húsos főzelèk sosem mertem, de szèp adagokat megeszik. Délután banán 2babapiskótával, vagy tejpèp ès krèmtúró egy órára rá.alkalmankènt 6 órakor amikor vacsizunk kèr 1/2szelet kenyeret ami hasonló a reggelihez. Akkor ha szerintem ilyen szépen eszik, hogy az eredmény a mérlegen. Vagy ez kevès? Kúszik mászik, fel áll, egy percre sem áll le.
2016. nov. 22. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
10 hónapos korra már azért lelassul a hízás, szerintem amiket leírtál, teljesen jól táplálod, hozzá jön a mozgás is, szóval kár aggódni. Lehet, ő ilyen testalkat, de attól még kiegyensúlyozottan eszik. Vannak babák, akikbe alig lehet valamit beletukmálni, meg sem kóstolják az új ételeket.
2016. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem tudnak ugy hizni mert lemozogjak. Teljesen jol eszik. Az en fiam 1 eves es alig eszik. De olvastam is hogy oket nem koti le az eves. Fejlodnek es felfedeznek az fontosabb nekik most. Ehen halni nem fognak azert.
2016. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne aggodalmaskodj, nagyon szépen eszik. természetes hogy lelassul a hízásuk ilyenkorra már...a lányom kb 7 hónaposan elérte a 7000 grammot (3650 grammmal szuletett), na onnantól havi 50 grammot ha hízott...most teljesen egeszseges, formas 2.5 eves, 11 kg..
2016. nov. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs azzal, ha nem gyarapszik fél kilókat, kilókat 6 hónapos kora után. Azt írod, egy percre sem áll meg, akkor ledolgozza a bevitt energiát. A fiam (13 hós) ugyanilyen, 7 hónapos kora óra 100 grammokat hízik, 10 hónaposan elindult, evés közben is szaladgál. Se védőnő, se doktornő nem szólta meg, hogy kevés, vagy gond lenne.
2016. nov. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen àtlag amit eszik, de nem kevés. A 250g hìzàs havonta 6 hónapos kor utàn teljesen jó.


Egyedül ami kivetni valót talàlok az a délutàni nasi. Sem a babapiskóta sem a krémtúró nem a legjobb vàlasztàs. Helyette inkàbb adj pl rizstej+ gyümi turmixot,mert cukor ebben is van, de természetes, mellette pedig olyan vitaminok stb amit be tud épìteni. Mìg a babapiskóta szinte csak cukor, krémtúró dettó. Azt meg csak lemozogja. ( ha mindkettő hàzi készìtés,akkor bocs,az jó)

2016. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!