Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elhunyt szülő szülei elvihetik...

Elhunyt szülő szülei elvihetik a gyerekeket magukhoz?

Figyelt kérdés
Ha én nem engedem tehetnek valamit?

2016. nov. 23. 07:44
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
08:07-es vagyok, csak most látom,hogy a kisebbik 2 hós, a drága nagyi nem tudja,hogy egy ilyen csöppségnek (de még 1,5 évesnek is) az anyukájára van szüksége.. atyám, eszedbe ne jusson elengedni őket!! (egyedül)
2016. nov. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nem akarom velük tartani a kapcsolatot. A temetesre sem akartak eljonni,mert sogornom aznap kapott volna koronat a fogara(???). Nekem is van, de 1 el tudtam volna halasztatni a felhelyezest, 2 nem családi program,3 a FIUK/TESTVERE temetese. Aztam a temetesen anyos eljatszotta a hattyú halálát. Zokogott, hogy hol az Õ kisunokája, csak Õ maradt neki.

Temetes után 2 nappal hívott, tudom-e már mikor lesz a hagyatéki? De siránkozott, hogy tudja Õk ugyse kapnak semmit, de érdekli. Azóta is hivogat 2-3 naponta. Elmeséli a bánatát kérdez kettõt majd leteszi.

2016. nov. 23. 08:25
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Előszöris részvétem!

Ez egy szomorú eset, de anyósodék nevetségesek. Mégis mit szeretne kezdeni 2 napig egy 2 hónapos babával? Gondolom még anyatejes. Ez így nonszensz. Én ezek után lehet hogy be sem.engedném őket a lakásba...

2016. nov. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Reszvetem,szornyu hogy egyedül maradtál két csöppel :(

Kicsit sem anyagias anyuka.

Gondolom a gyerekek orokoltel parod vagyonanak a felet.

Nem hulye a mama, magahoz edesgeti, es oreg koraban lesz aki eltartja.

Gusztustalan :(

2016. nov. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Maxium ok menjenek hozzad ha latni akarjak karacsonykor. Aztan majd kiderul hogy alakul a kesobbiekben a kapcsolat. Tiltani nem kell. Hatarokat kijelolni hatarozottan. Ha honapok evek alatt kiderulne hogy jo nagyszulok es rokonok persze megkaphatjak idonkent de igy?! Meg ahhoz sok ido kell igy hogy nem is volt semmilyen kapcsolat. Az anya az elso igy eselyuk sincs. Reszvetem a vesztesegert
2016. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Irta az anyuka, hogy nem akarja veluk tartani a kapcsolatot, amit meg is ertek azok utan amit leirt.
2016. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vihetik.

Nehogy odaadd! Hivhatsz rendort nyugodtan.


3 eves kor felett viszont majd kerhetnek a birosagon lathatast, ez kb havi 1 alkalom szokott lenni, eloszor persze felugyelettel.

2016. nov. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vihetik el. Ha te úgy döntesz, hogy nem akarod akkor semmiképpen. Még ha jó és szoros is lenne a kapcsolat akkor sem "adunk oda" ilyen pici gyerekeket. A másfél évesednek nem tudod elmagyarázni, hogy jön két idegen és elvisz 2-3-4 napra és aztán megint találkoztok. SEMMIKÉPPEN.

Ne hagyd magad, a te döntésed. Kitartást.

Részvétem,sajnálom így ismeretlenül is, hogy ilyen nehéz helyzetek elé állított az élet. Kitartást.

2016. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
8%
Mondjuk reszedrol az " eljatszotta a hattyu halalat a temetesen " megjegyzes durva, a gyereke halt meg ! Neked is van gyereked, kicsit at lehetne erezni ...
2016. nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, utolso valaszolo... Nem is tartotta veluk a kapcsolatot. Nagy szeretet. Foleg a hagyateki miatt telefonalni:S
2016. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!