Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elhunyt szülő szülei elvihetik...

Elhunyt szülő szülei elvihetik a gyerekeket magukhoz?

Figyelt kérdés
Ha én nem engedem tehetnek valamit?

2016. nov. 23. 07:44
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

A gyereke aki 18 evesen ott hagyta mert szakmunkásnak szánta, nem akarta egyetemre engedni, leakarta húzni az Ô szintjükre.

A gyereke akit nem keresett ha beteg volt, ha szüksége lett volna az anyjára.

A gyereke akit 15 év után azért keresett meg, hogy pénz kéne, és ha már megkereste, elhordott engen a sárga földig, a hátunk mögött ( nem ismert, nem tudott rólam semmit) mert nagy volt köztünk a korkülönbség, biztos csak a pénze miatt vagyok vele.

A gyereke akinek nem jött el az esküvõjére, mert nincs pénze ruhát, ajándékot venni, akkor adtam neki pénzt, de végül mégsem jöttek el!!

A gyereke akinek a temetésének az intézéséért egy fûszálat nem tett keresztbe!!!

A gyereke akinek el sem akart jönni a temetésére, mert fogorvoshoz megy a lánya.

2016. nov. 23. 09:43
 22/35 A kérdező kommentje:

Ez a nô nem anya. És az én gyerekeimnek nem is a nagyanyja.

Remélem nem 1,5 év alatt kiveri ezt a hülyeséget a fejébôl.

2016. nov. 23. 09:47
 23/35 A kérdező kommentje:
* -nem
2016. nov. 23. 09:48
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
De a nagyanyja, es joga lesz a lathatasra, nyugodj bele.
2016. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Ha most azt mondanám neki kap félmilliót ha nem nyaggatja többet a gyerekeket zokszó nélkül bele menne, ahogy ismerem.

Ha 1,5 év múlva meg is ítélik neki a láthatást, én biztos nem viszem haza ( Ausztriában êlünk) Ô meg amilyen anyagias biztos sajnálná az útra a pénzt.

2016. nov. 23. 10:09
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nyugi! Nem adod neki oda a gyerekeket és pont. Ha ő annyira ragaszkodik hozzá, akkor bírósági útra viszi. Pénzt pedig eszedbe se jusson adni neki... A végén látja, hogy van miből és folyton a nyakadra jár majd!
2016. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
84%

Szarni van joga maximum!!!!

Én anyám az 5,5 hónapos unokáját még egyszer se látta, azt se tudja mi van vele, mi van velem szarik a világra!! De tesóm párján keresztül kérdezősködik, na én meg elküldtem a barátnőt is a melegebb éghajlatra!! 1,5 éve nem látta a lányát, akkor ez maradjon is így!

Kérdező: Ne engedd a szipirtyónak, hogy egy ujjal is hozzájuk nyúljon! Semmit nem tett se a fiáért, se az unokáiért és most sem akar, csak élősködni kicsit! Az ilyen csak elutasítást érdemel, semmi mást. Visszakapja amit adott!

2016. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

"De a nagyanyja, es joga lesz a lathatasra, nyugodj bele."

Nem kell belenyugodnia, mert ilyen előzmények után nem fog láthatást kapni a "nagymama".

A gyámügyhöz kell mennie egyébként, ha akar láthatást, de a Kérdező hivatkozhat érdemtelenségre és sok esélye így nincs a mamának.

Sajnos Kérdező vannak ilyen szülők, nálunk is hasonló a helyzet, apósomék minket is a gyámüggyel fenyegetnek éppen, ha nem járulunk a színük elé a gyerekkel ( a mi fiunk 4,5 éves, eddig nem érdekelte őket, most bekattantak). Gusztustalanak az ilyen emberek.

2016. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
93%

"De a nagyanyja, es joga lesz a lathatasra, nyugodj bele."


Nem kell semmibe belenyugodnia a kérdezönek, ugyanis ilyen esetben a angyszülönek nincs semmiféle joga, érdemtelenségre hivatkozva nem fognak semmiféle láthatást emgítélni.

2016. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Amig nincs rola birosagi vegzesuk, hogy lathatjak oket egy meghatarozott idointervallumban addig semmi joguk nincs latni oket, nem hogy elvinni.

Terelhetik jogi utra a dolgot, de mivel eddig sem lattak oket ezert nem valoszinu, hogy elernek barmit is.


Reszvetem!

2016. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!