Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől reked be tizenegy...

Mitől reked be tizenegy hónapos lányom, ha nem piros a torka?

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy száraz a levegő a lakásban és kiszárad a torka. Érdemes fűtési szezonban párásítani.
2016. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kislanyomnak ez a krupp kezdetén volt. Most nem a frászt akarom rád hozni, de lehet, hogy nem ártana dokival konzultálni, nehogy valami ilyesmi legyen a háttérben. A lakás páratartalmát tenyleg érdemes megnézni, hatha csak valóban a száraz levegő a ludas, bár szerintem az inkabb csak kohogtet de fene tudja...
2016. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak egyszer hörghurut előjele volt.

Meg egyszer nem tudom miért. Berekedt de semmi nem volt! Se betegség se semmi.

2016. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi pont most voltunk dokinál rekedség miatt 5 hónapos babánkkal, megnézte a torkát nincs gyulladás, sem semmi ès azt mondta, hogy elkèpzelhető hogy gombás ès írt fel ecsetelőt.Még soha sem hallottam ilyet.
2016. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is krupp esetén fordult elő.
2016. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!