Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hós kisfiam lábkörme...

Szundi 39 kérdése:

6,5 hós kisfiam lábkörme benőtt. Piros is neki van tippetek hogy szüntethetném meg a gyulladast?

Figyelt kérdés
Nem lett Neki tövig vágva azt mondta védőnö nem szabad.de lehet nem benőtt hanem ahogy maszott beszakadt neki.
2016. nov. 6. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki kell áztatni meleg vízben és a ki kell vágni . Ez mindig előfordul , a nyomás a szoros cipő vastag zokni okozza . Ezért felnőttként se kell sebészetre menni , esetleg gyógypedikűröst keress fel aki házhoz jön .
2016. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi meg próbalom esti furdesnel csak ugye olyan kis izgaga :) csak akkor tudom kivagni ha elalszik .olyat is olvastam hogy kamillaba aztatni az leviszi a nyulladast .
2016. nov. 6. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem hadonásznék ollóval a gyulladt terület fölött egy izgága csecsemőnél, mert ahogy írtad lehet, hogy nem is nőtt be. Lehet, hogy csak egy pici sérülés érte akár mászás, akár körömvágás közben. Szerintem előbb a gyulladást kellene levinni. Ez én gyermekemnek is volt ilyen, már nem emlékszem milyen krémet írt rá a doki, de nem szabad akármivel kenegetni (pl. tetran tilos az ilyen idős babának!) Próbáld meg kamillával amíg nem kapsz rá kenőcsöt.
2016. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Bár a kamillás lemosás lehet nem sokat ér. Egy ilyen pici lábujjra pedig nem nagyon lehet kötést alkalmazni...
2016. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az elobb borogattam neki kamillaval csucsult a pihenoszekben egy 15 percig el is volt :) enekeltem neki csokkent a pirossag kicsit bekente sudocremmel attol szerintem nem lesz baja .
2016. nov. 6. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!