Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 honapos kislanyotokkal...

20 honapos kislanyotokkal mennetek 9 napra nyaralni nyaron?

Figyelt kérdés

8 ejszaka egy 4 csillag pluszos szallodaban, mar egyszer voltunk ott gyerek nelkul, tiszta kenyelemes full extras.

Nem tudom felek ilyen hosszu idore elutazni, mi van ha 4-5 nap utan kiakad a lanyom es elkezd nyuglodni es haza akar menni? Most 13 hos de most valahogy nem tudom elkepzelni, most annyira valtozekony nem tudom ez 20 hos korara valtozni fog? Addigra mar nagy lany lesz?


2016. nov. 24. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na most megijesztettek. Első családi külföldi utunkat terveznénk teljesen ismeretlen terepre az akkor 20-22 hónapossal. Kettesben hátizsákkal Ázsiát is, de gyerekkel más a komfortigény és több a lehetséges gikszer.
2016. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen en is esetleges kenyelmetlenseg es gigszer miatt felek picit.

Nem tudom. Mas is elviszi a gyermeket, sokkal korabban is.

2016. nov. 25. 22:47
 13/14 A kérdező kommentje:
Ugy dontottunk, hogy vegul 5 napra megyunk a lanyommal, szokja meg milysn eljarni nyaralni, par napot ott toltunk es kesz. A ferjemmel elmegyunk kettesben a masik 4-5 napra 😊
2016. nov. 25. 22:48
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Na az a mi gyerekünket tuti jobban megviselné, hogy itthon hagyjuk, mint bármilyen utazási kényelmetlenség.
2016. nov. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!