Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól mentetek a babátokkal...

Mikortól mentetek a babátokkal együtt?

Figyelt kérdés

-étterembe

-cukrászdába, kávézóba

-wellnessezni

-vásárolgatni (nem élelmiszert, hanem mondjuk ruhákat, kiegészítőket, sminkeket)

-távolabbi nyaralásra (Európán kívül)


Mikortól vittétek magatokkal Őt is?


2016. nov. 25. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
A közeli kávézóba és bevásárlóközpontba már elég korán vittem, pár hetesen, de csak rövid időre, ha jó formában volt. Tavaszi baba, nyáron, amikor kezdődött a légkondi-szezon, akkor nem vittem a plázába, a kávézónak meg a teraszán ültünk, de nem a legnagyobb melegben. Étteremben néhányszor voltunk, ebből egyszer aludt, az jó volt, kétszer viszont nem, és még nem eszik önállóan, szóval macera. Most 7,5 hónapos, nyaralni, wellnesselni, repülni még nem voltunk.
2016. nov. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bár sok helyre nem járunk ezek közül,de mindre visszük az elejétől. Másfél hónapos.

Étterembe nen járunk,max meki,kfc. Kávézóba igen.Vásárolni is nyilván,wellness se,de kirándulás igen.

Külföldre is vinnénk,ha mennénk.

És van mellé.egy 4éves is. Ő jó utazó,a pici is. Lwhet,hogy még kicsi azért,de szoktatva van már most,szerintem marad is ilyen.

2016. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, most megnyugtattatok!:)


Azért vetődött fel a kérdés, mert a lányom 2 hetes és tegnap alvásidőben beültem vele és egy barátnőmmel egy kávéra és sütire (végig aludta). A nagynéném pedig mondta később, hogy jó bátor vagyok, ők a baba 6 hónapos koráig nem igen mentek semerre, maximum nagybevásárlásra, de azt is próbálta nélküle intézni. Én pedig kicsit bepánikoltam, hogy még hónapokig csak a környező utcákat látnám a séták alkalmával...

2016. nov. 25. 11:47
 4/10 anonim ***** válasza:
2 hetesen simán vittem már ilyen helyekre!(Cukrászda, kávézó, étterem :) Persze én is kaptam hideget-meleget.Szilveszterezni wellnessezni megyünk pár napra, akkor lesz a kicsi 9 hetes, a nagy pedig 2,5 éves. Mind a kettővel mászkáltam már az elejétől kezdve, bár ehhez hozzátartozik, hogy nálunk az éjszakázások kezdetektől kimaradnak, pedig anyatejes a kicsi és a nagy is az volt (kivéve, ha a nagy beteg)...Jordániában voltunk a nyáron (30 hetes terhes voltam és a lányom 2 éves volt), 1 éves korában Görögországban voltunk, előtte éven 7 hetes volt, akkor csak Tihanyba mentünk le egy hétre....
2016. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi pár hétig nem vittük be zárt terekre, ahol sok ember van, pl. bolt, cukrászda, étterem.

De később nagyon gyakran, sőt, éttermezni jobb volt vele, míg végigaludta az egészet. Most 1 éves, én nem igazán lehet étteremben normálisan enni mellette.

Európán kívüli nyaraláson nem voltunk még, de 8 hónapos korában Horvátországban igen. Meg azóta Németországban is.

Wellnessezni mi nem szeretünk, inkább kirándulni, oda sokszor vittük.

2016. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bevásárlóközpontba 4 hetesen, a sarki kisboltba kb. két hetesen. Barátokhoz vacsorára 3 hetesen, étterembe kb. másfél hónaposan. Wellnessre 3 hónaposan (igaz, őt vízbe nem vittük, csak a nagytesót).

Imádom, amikor valaki felszisszen, hogy "hú elvitted a gyereket bevásárolni"? Hát igen, ahol esetleg vannak tesók, és nincs 8 nagymama, 9 nagypapa és apuka sem csak 4-ig dolgozik, annak muszáj valahogy feltölteni a hűtőt, meg főzni stb. És nyilván senki sem hagyja otthon a babát!

2016. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Étterem: 1 hónaposan

Cukrászda: nem tudom, nyáron biztos voltunk, szóval olyan 4-5 hónapos kora körül

Wellness: 8 honaposan

Vásárolgatni: még a 9 evést se viszem, ha nem muszáj, neki ez nem buli, a babának sem az, én meg az ilyet egyedül szeretem intézni.

Európán kívüli nyaralás: meg én se voltam Európán kívül, de ha mennénk ilyen helyre, akkor nyilván a gYerekekkel mennénk, én pár 4-5 honapossal már simán utaznék, de az enyémek elég rugalmasak ilyen téren szerencsére.

2016. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sokáig nem vittem sehova csak az utcán sétáltunk, na meg beugrottunk boltba. Na nem azért mert féltettem, hanem mert csak úgy tudtam akárhova is vinni, ha cicin elaludt és sikerült úgy felöltöztetnem, berakni a babakocsiba úgy hogy ne ébredjen fel. Volt hogy 3 órás procedúra volt, mire sikerült, mert ha felébredt üvöltött és csak a cici nyugtatta meg, pedig szinte mindennap vittem sétálni. Jaj volt nekünk ha séta közben felébredt, hiába nem volt éhes, hiába vettem ki és vittem kézbe hazáig üvöltött. Őt nem ringatta el a babakocsi, utálta. 2 és fél hónapos múlt mikor jött a nyár és lehajtottam a babakocsi kupoláját, had nézelődjön, tetszett neki. Most 8 hónapos a lányom imád babakocsizni, megyünk délelőtt és délután is. Januárban megyünk barátokkal Eplénybe 4 napra és ő is jön. Nyáron pedig visszük Görögbe.
2016. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első héten a házhoz közel sétáltunk, én még olyan gyenge voltam, hogy másra erőm se lett volna, viszont ez a kevés meg kellett és jól esett. Minden nap picit tobbet. 6 naposan megkérdezték, de cuki mennyi idős, mondtam, nincs egy hetes, erre kikerekedett szemekkel, felháborodva néztek rám.

Én azokon csodálkozok, akik hetekig ki se mozdulbak, vagy pl nagymama se láthatja.

2016. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mi a fene ***** válasza:
Én még egy hetesen nem kivántam a sétát, de Te tudod !
2016. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!