Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik együtt alusztok...

Anyukák, akik együtt alusztok a babátokkal?

Figyelt kérdés
Technikailaig hogy néz ki az együttalvásotok? Párnát használtok? Közös takaróval alusztok, vagy külön nektek és külön a babának? A baba köztetek alszik vagy mellettetek szélen (ahol esetleg fal van?) Forgolódni mennyire tudtok álmotokban?Minden érdekelne, köszönöm!
2014. jan. 3. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Pár hónapos kora óta együtt alszunk, nekünk ez így tökéletesen megfelel. Most 19 hónapos, pár hónapja toltuk a falat az ágyhoz, ő alszik ott, középen én, szélén a párom. (Néha középen alszik a pici, ha épp olyanja van h apához bújna) A kisfiam meg én közös nagypárnával és takaróval. Eddig a kiságya volt odatolva az ágyunk mellé, de mivel mindig átmászott, gondoltam tökmindegy, hogy ott van-e a kiságy, már össze is csomagoltuk.


Én jól alszom mellette, tudok forgolódni, habár mindig odabújik, nagyon igényli, hogy valamilyen testi kontakt legyen köztünk, de az is elég, ha csak ráfeküdhet a kezemre..:)

2014. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi az ágyat toltuk a falhoz, nem fordítva..:D
2014. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Csak én és a pici alszunk együtt a nagyágyon. Egyik oldalon a kiságy oda van tolva az ágy mellé. Azon az oldalon alszik ő, hason. Neki párnát nem használok.Saját kis pokrócával + az én paplanommal is betakarom, mert hűvös van nálunk.Felé fordulva alszom, mert azonnal észre veszi, ha elfordulok tőle. Így nem nagyon forgolódok, de már hozzászoktam.
2014. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Jézusom...
2014. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Mi alapvetően nem alszunk együtt, de általában valamelyik éjszakai szoptatás után mellettem marad, szóval pár órát minden éjjel ott van. Mivel szopizik, én párnán alszom, az ő feje meg a mellem magasságában van, a saját takaróm alatt vagyunk. Ha fázom, szoptatás után "lecsúszom" mellé, hogy a fejünk legyen egy magasságban. Felé fordulva vagy háton alszom, mellette van a szoptatós párna, az védi egyik oldalon a leeséstől, másik oldalon a férjem kézmozdulataitól.

Szeret hason aludni, de úgy csak légzésfigyelővel merem altatni. Van, hogy nagyon dobálja magát, vagy én nem találok kényelmes pózt, akkor visszateszem az ágyába, így mindketten jól alszunk. De olyan is van, hogy engem igényel, és csak mellettem alszik nyugodtan. Szóval nálunk nincsenek kőbe vésett szabályok. :) Szívesen csatlakoztatnám az ágyát a miénkhez, de sajnos nem fér el. Közvetlenül a fejünknél van a kiságy, tehát elég feltérdelnem, úgy is ki tudom venni, ha épp nem vándorolt át a túloldalra.

2014. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Èn àllandòan küzdöttem a kisàggyal, mára màr feladom. Köztünk alszik, de extra àgyunk volt előtte is.Vèkony pàrnàn alszik kezdetektől, gyakorlatilag az egèsz gyerkőc azon fekszik.Közös takarònk van, ezzel is kisèrleteztem, de a közös a legjobb.Nèha apja mellett köt ki, akkor az övèvel takaroznak..Az èn lányom pofàtlan meg az apja is :-) èn egy 30 cm-es csikon fekszem èlère àllitva a maradèk 180cm -en garàzdàlkodnak ők. Jobban szeretnènk ha sajàt helyèn aludna, de képes 120x kelni akàr hònapokig is. (kiprobàltam mindent) 10 hònapos egyszer csak lesz àgya :-D :-D
2014. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Leszereltük a kiságy oldalát és oda van tolva az ágyam mellé. Így mindenki a helyén alszik. Ha lesz tesó csak ilyen babaöbölt fogok venni, amíg pici:


[link]

2014. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. jan. 4. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!