Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy eves kor felett adtok...

Egy eves kor felett adtok tapszert? Mindenki mast mond.

Figyelt kérdés

Mennyi ideig adtatok tapszert mint etkezes?

Mondjak hogy valtsuk tejitallL majd tejjel a tapszert. Igen am de a tejital is ugyanolyan draga es tulajdonkeppen mar nem laktat ugy mint a tapszer.

A tej meg vegkepp.

Elso baba es nem tudom sehogy sem elkepzelni, hogy a tej vagy a tejital jol lakatna a lanyom.


2016. nov. 30. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Tejital is tápszer, csak más a neve. Annyi különbség van hogy a tejitalnál a tejfehérje már nincs annyira átdolgozva, feldolgozva mint a tápszernél , ezért egy éves kor felett már azt lehet adni. De egyébként teljesen ugyanaz a kettő.
2016. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a tej/tejital nem vált ki egy teljes étkezést, arra a tejpépek valóak.
2016. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tenyleg?

Na ezt nem tudtam ☺

2016. nov. 30. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem anyatejes volt a babám, 10 hósan fogyatkozott a tejem, így akkor reggel és este próbálkoztunk a tápszerrel.

Hát nagyon nem jött be neki egyik sem így 11,5 hósan adtam neki tejet, bevezetés képpen.

1 éves korától már csak tejet iszik!

Semmilyen tejirsl ( ízesített) nem kell neki. Se kakaó, semmi. Csak a sima tej. De abból van h 2 bögrével megiszik reggel. Este eggyel.

Most 14 hós

2016. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,pont 1 éves a kislanyom,tapszeres,nap 2x kap tapszert.Meg van egy pár doboz,ha elfogy szerintem tej italt fogok adni.

Ő úgy kapja,hogy reggel az az első kb fel7-7kozott,ez 210ml és utána kap egy kis reggelit 9korul de ez nem számottevő igazán.

Este viszont vacsizik velünk fel8korul és utána 8-negyed9kor megeszik 180ml-t.

Neki ennyi elég,doki szerint 1eves kor után elég napi 2xkapnia

2016. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kislanyom kb masfel eves koraig kapott tapszert ha ugy erzekeltem, hogy keveset vacsorazott. ( ha nem adtam hajnal 3 kor kellett tapszert csinalnom. Aztan ugy masfel eves kora korul elkezdett rendesen enni. Igy vegig aludta az ejszakat. Most 2 eves. Mikor beteg volt( mandula gyulladas) nem evett szinte semmit. Akkor adtam neki tapszert reggel es este 2 napig. Azota nem. De a doki is mondta ha beteg es megeszi, adjak neki. Sok benne a vitamin+ folyadek is.

De am nem adok neki tejitalt vagy islyesmit.

2016. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 évesek múltak az ikreim, még mindig kapnak tejitalt reggel és este, 1 éves koruk óta. Mostanában már van hogy pár napig nincs itthon és akkor sima tejjel készül a kakaó, de amúgy meg annyi vitamin van a tejitalban hogy inkább azt adom mint a sima tejet.


Arra ne számíts hogy ezzel egy étkezést le lehet tudni ennyi idősen. Az enyémek 6 körül kelnek, megisszák a tejitalt, aztán a bölcsiben 9-kor reggeliznek. Este vacsi 7-kor, aztán fürdés után, közvetlenül lefekvés előtt még leküldenek 2,5 deci tejitalt.

2016. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!