Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok a ruha ebben a melegben?

Sok a ruha ebben a melegben?

Figyelt kérdés

fiam 5 és fél hónapos első baba:) Fogalmam nincs hogyan öltöztessem ebben a melegben nem szeretném se túl se alá öltöztetni? trikó, rá hosszú rá pulcsi gatya zokni milyen sapka vagy elég a kapucni???

Tapasztalt anyukák válaszait megköszönve várom akár privátban is.


2010. ápr. 30. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom 8 hónapos és ma hosszú ujjú body + vékony naci + zokni volt rajta. Se sapka, se takaró. Bár az én babámnak nagy a haja.

Én csak akkor adok rá sapit, ha nincs babakocsiban, hanem a karomban van és tűz a nap.

Tegnap adtam rá pluszba egy mellényt, de eléggé beizzadt alatta, ezért ma azt elhagytam és nem fázott.

2010. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem jó ahogy öltöztetted,de mindig nézd meg a buksiját és a tarkóját,ha nagyon meleg vegyél le egy réteget róla.

az én fiam 9 hós és rövidujjú bodyba meg naci zokni volt rajta,mert nagyon melege volt.meg kiskalap,hogy nem süsse meg a nap.de sapkát csak akkor adok rá,ha nagyon fúj a szél

2010. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia én ma rövid ujjú bodyt adtam rá, és egy gatyát, meg zoknit. Így is forró volt a kis háta. Mindig ott nézem, hogy fázik-e.

Adj a babádra bodyt meg vékony hosszúujjú pamutpólót, nadrágot, zoknit, pamutsapit. És vigyél magaddal takarót, ki-be takargatni könnyebb!

Kifelejtettem, a manóm 10hónapos múlt

2010. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Én babám is 5és fél hós.Én adok rá egy hosszú ujjú bodyt,melegítőalsót,zoknit és egy nagyon vékony kis füles sapi.Ennyi,ha jobban felöltöztetem nyűgös és beizzad.
2010. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jesszus.Én hosszú újjú bodyt és kiskabátot is adtam 9 hósomra.Lehet hogy egy kicsit túl volt öltözve?Bár nem "nyüglődött"
2010. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2010. máj. 1. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!