Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jellemző ez 10-12 hónaposnál,...

Jellemző ez 10-12 hónaposnál, vagy inkább személyes jellemvonás?

Figyelt kérdés
Fiam elég sokszor addig nem hajlandó enni vagy aludni, míg nem történik kisebb baleset,- pl beüti valamijét, elesik,- ami kizökkenti a pörgésből, noha tudom, hogy éhes, avagy álmos éppen.
2016. jan. 6. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég furin hangzik. ☺ annyira pörög hogy csak akkor hajlandó enni ha beüti magát ezáltal elfelejti a pörgést? Nem akarlak frászba hozni de nekem egyik sem csinált ilyet.
2016. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig ezt csinálja, megy ezerrel, ha kell, ha nem :) Mintha nem ismerné fel időben, melyik szükséglete nincs kielégítve, miért a belső feszültség. Sose volt nyugodt baba.
2016. jan. 6. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem csinált még ilyet :-)
2016. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát azért ezt a védőnönek és az orvosnak megemlíteném. Semmiképp nem tartom normálisnak és jobb ha időben látja szakember. Korai fejlesztéssel csodàkat képesek tenni. Első voltam.
2016. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na hát azért én látom ennyire súlyosnak a dolgot. Mit fejlesszenek rajta, nincs lemaradva semmilyen téren sem, sőt. Inkább csak akaratos és makacs, és amúgy sem minden étkezés, alvás zajlik így, de azért előfordul.
2016. jan. 7. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Az hogy ennyire pörög sem jelent jót. Hiperaktív figyelemzavaros de akár autisztikusmis lehet. Nem szabad elbagatelizálni. Ha kérdést írtál kimide akkor téged is zavarhat a helyzet.
2016. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Aktív baba, eleven, talán érdeklődőbb, mint az átlag, mégis úgy ítélem meg, csak a felfedezés hajtja, ami normális. Az, hogy újszülöttként nem aludt annyit, mint az átlag, és később sem aludt könnyen, sokkal inkább zavart, mégsem rohantam vele EEG-re.

A megjelölt diagnózisok sem ismeretlenek számomra, van képesítésem az adott terülten, mégis ajánlom mindenki figyelmébe a küldött linket, mielőtt betegnek titulálná örökmozgó gyerekét.

Pusztán kíváncsi voltam, hogy van-e valaki hasonló helyzetben.

2016. jan. 7. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!