Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek szó szerint többemberes a babája?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Mi az a "többemberes"? Mit jelent?
2016. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Én sem értem konkrétan,de ha egyedül nem bírsz el egy babával,valamit rosszul csinálsz...
2016. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
A lányom az volt :) Túl lehet élni!
2016. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Az eleve akaratos, makacs (nem is tudom kitől örökölhette ezeket :'D ) fiammal akkor nem bírtam egyedül, mikor egyedül eljárt, és mindent fel akart fedezni, oltári hisztik, egész napos nyafik mellett. Semmi nem volt jó neki. Már teljesen kész voltam én is és api is, azt hittük, hogy végérvényesen elromlott a gyerek. Aztán 2-3 hónap "idegállapot" után helyre jöttek a dolgok.
2016. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Vicces vagy 2es hogy nem birok egyedül egy babaval....

2 gyerekem van. Egyedül nevelem öket.

Na de a többemberes baba az akit a nap javarészében fogni kell, vele lenni, nem tud vagy nem akar magaban játszani semmivel, nem erdekli semmi.

Ezt egyébként Vida Ágnes gyermekpszihológus mondta ezekre a babákra.

Na de a kérdésem az lett volna hogy mikorra nőtték ki?

Lassan 1 eves a fiam és éjszaka sem úgy tűnik mintha javulni látszanának a dolgok.

A lányom kiskorában is elvolt mindennel ideig óráig. Mostmár nagy nagyon jol elvan.

A fiam nem. Őt a nap 80%-ban fogni kell nincs el semmilyen játékkal maximum a konektorral.

Szóval hogy többember kell hozzá hogy minden gyerek igenye teljesen kilegyen elegitve.

2016. dec. 7. 15:16
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
A kettes válaszoló az a tipikus nemmondomki micsoda, aki még Vida Ágnesnek is megmagyarázná az ilyen hülyeségeit. :DDD
2016. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Kettő? Fiam négy emberes volt, egyszerűen mindenért sírt, hisztizett 3 éves koráig.

Mindent kipróbáltunk de semmi sem használt. Mióta ovis teljesen megváltozott.

2016. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na igen erre gondoltam amit a 7ea válaszoló irt.

Pontosan ugyan ilyen a fiam nemcsak napp hanem éjszaka is.

Ha kimegyek a mosdóba már sir, ha áll és nem tud lemaszni sir ha a tesó elveszi a cumit sir. Ha elviszem attol ami veszélyes sir. Fogni kell a nap 80%-ban. Este is felkel 3x, 4x de üvöltve. Meg mindig eszik éjjel és minden nap 4-10peeckor kel.

Hajszál pontosan. Termeszetesen felkelti a tesóját is mert akkora decibellel kezdi hiába viszem ki.

Nincs egy jaték amivel ellenne kb 5 percig.

Remélem nem kell olyan sokáig várni ezzel a dologgal.

2016. dec. 7. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!