Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. hány cm mély vízben...

Kb. hány cm mély vízben fürdessem 3 hós babám? Mennyit vizet engedjek a kiskádba?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi ugy csináltuk hogy még pici volt addig kb a baba buksiának a feléig engedtük mikor feküdt a kádban majd egyre többet most 8 hósan a ülve a pocakjáig ér a víz imád pocsolni benne:)
2010. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2., nem fordította bele a vízbe az arcát a babátok? Én még mindig a válla alatt fogom, de szeretném, ha jobban élvezné a fürdést, ezért nem tudom, hogy mennyi vízben érezni magát jól és biztonságban.
2010. máj. 1. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyi vizben furdesd ilyenkor hogy ha a karodra fekteted hanyatt,és mosod le a haját ne csurogjon a fülébe a viz.Ilyenkor még nem kell sok viz neki.
2010. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én olyan 5-6 centis vízben szoktam, és ha egyedül fürdetem, és elengedem, mert a lábát, fütyijét is meg kell mosni valahogy, akkor mindíg szépen tartja a fejét hanyatt. Ha Apa is velünk van, akkor ő szokott a fejére vigyázni. 3,5 hónapos. Egyszer nagyon sok vizet sikerült engedni, olyan 8 cm körül, az nem tetszett neki. De a könyvek azt írják, hogy 5-10 centis vízben szokták fürdetni a babákat.
2010. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Talán éhes volt ma, kevés vízbe tettem és elengedtem, hogy lubickoljon és sírt, na majd holnap megint megpróbálom, bár olyan hosszú már, hogy végig ér, pedig elég nagy kádat vettünk direkt.
2010. máj. 2. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!

A 2. vagyok a mi fiunk elég sokáig csak türte hogy fürödni kell,sose fordította bele a fejét a vízbe.Szépen meg várta még elkészűl.Szerintem majd 1 hónap múlva fogja élvezni a vízet.Mi akkor fedesztük fel 4 hósa hogy ha megy az ágyon a rugdalás mért ne menne a vízben is.Azóta a fürdőszobában kell füröszteni mert szét pocsolja az egész vízet:)

2010. máj. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!