Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 10 hónapos és...

Kislányom 10 hónapos és bevágta a fejét!?

Figyelt kérdés
A kiságy előtt ült,és behisztizett és hára dobta magát,és a kiságy sarkába vágta be a fejét! Sírt nagyin szegény de kb 3 percig.. Aztán vittem fürdeni,és akkor láttam,hogy rgy puklu van hátul a fején ami fehéres.. körülötte meg vörös.. fürdött,evett és most alszik! Így hogyan veszem észr ha baj van?

2016. dec. 7. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmikepp ne vard meg a bajt, vidd dokihoz.
2016. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Elviszed a surgossegire,ahol jo esetben ranez egy orvos par oras idegorlo varakozas utan,aztan hazakuld azzal,hogy a kovetkezo 24 oraban figyeld.ha zavartnak latod,hanyna,kedvtelen,aluszekony akkor vidd vissza.

Ne vidd be.figyeld holnap de ne aggodj,semmi baja nem lesz (valoszinuleg)

Lesznek meg ehez hasonlo balesetek.durvabbak is elofordulhatnak.

3 fiu anyukaja vagyok.hidd el,velunk mar tortentek ennel cifrabb balesetek is.

2016. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most keltettem fel a parom.. aki odegbetegul valaszolt h nem lesz semmi baja a gyereknek,fejezzem be.. en nem tudok aludni! Egyfolytaba a gyereket figyelem... de nincsen autonk se.. a parom hajnalba kel megy dolgozni.. raadasul nem budapesten lakunk.. ugyh nem olyan egyszeru az h vigyem el most azonnal.. nyilvan ha olyan nagy baj lett vma kerdes nelkul hivok mentot.. de most alvas ido elott vagta be a fejet.. mist alszik.. kelcsem fel.. uljek vele vonatra.. vagy mi.. azert ekkora baj csak nincsen.. de en nagyon ki vagyok... vagy kelcsem fel a csaladot es hivjak mentot akik bevisznek?
2016. dec. 7. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Higgadjál le. Minden gyerek odaveri párszor a fejét, emiatt nem kell rögtön megőrülni. Ha evett és alszik, akkor semmi baja. Feküdj le te is aludni, a párodat meg főleg hagyd békén, ha hajnalban megy dolgozni.

A jövőre nézve pedig 2 tanácsot tudok adni, egyrészt a bútorokon az éles sarkokat fedjétek le szivaccsal, másrészt meg újítsatok be valami alsókategóriás használt autót, mert anélkül elég sokszor fogsz még idegbajt kapni a gyerek mellett.

2016. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj, nyugi, feküdj le. Ha elkezd járni, fog koppanni nagyobbat is a feje. Tudom, nem vigasztal, de tényleg így van. Egy baba fejét nagyon nehéz betörni. Röntgenes vagyok, én még soha nem láttam betört fejű babát, de feleslegesen röntgenezettet annál többet. Ijesztő az első pár ilyen baleset, tudom, én is anya vagyok, 17 hónapos kislánnyal. Legutóbb egy hónapja lendületből nekiesett a fal sarkának, akkora kék pukli lett a homlokán, hogy levert a víz, mikor megláttam. Semmi baja nem volt. Szóval nyugi, baromi szívósak a gyerekek :) éjjel nézz rá néha a saját megnyugtatásod miatt, de ha nyugiban alszik, akkor nincs gáz. Holnap is figyeld, ha nem hány, nem aluszékony, ugyanolyan aktív, mint máskor, akkor rendben lesz. Feküdj le, ne keltsd fel a családot, amíg nem látsz problémát.
2016. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell ekkora problémát csinálni ebből, lesz ennek még párja sok! Az én gyerekem is számtalanszor odaverte már magát, semmi baja nem lett. Figyelni kell 24 órán át és ha semmi szokatlant nem észlelsz, akkor jóccakát, lépj tovább!
2016. dec. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy van a kicsi?
2016. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok megnyugtato valaszt! Jol van a lanyom! Mar el is mult a pukli! Nem a sarokba verte a fejet hanem a kisagynak a prlenkazo reszenek az elebe! Na de mind1 is! Azon paraztam be h olvastam h mennyien rohannak azonnal az ugyeletre.. es h inkabb foloslegesen minth baj legyen.. es olyan gaznak ereztem h en meg semmit nem csinalok... de igy vissza gondolva higgatt fejjel.. tenyleg nem vagta be ugy a fejet.. koszonom a valaszokat mindenkt pozitivan ertekeltem!
2016. dec. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!