Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ha néha úgy éreznétek,...

Ti ha néha úgy éreznétek, hogy nem a ti babátok akit neveltek akkor csináltatnátok dns-tesztet?

Figyelt kérdés

ne nézzetek hülyének légyszi, de annyiszor megfordul a fejemben, érdekelne ha másban ilyen érzések lennének, mit tenne?


Imádom a kisbabámat, de ránézek és nem azt érzem amit a két nagynál, "idegennek" érzem. Férjemnek már sokszor mondtam, de ő erre nyugtatni szokott, hogy bízik bennem, ne magyarázkodjak. mert hogy ráadásul vörös hajú (nem az a piros, de egyértelműen vörös) kék szemű a kis gyönyörűség, mi meg a férjemmel, gyerekekkel barnák vagyunk. szóval ő erre mindig arra gondol, hogy tudja, hogy nem csaltam meg. családtól persze ezt is megkapom rendszeresen.

aztán persze mindig pofon vágom magam hogy hahó, ő is a te gyereked, ne képzelődj, de másnap megint ezen agyalok :(



2016. dec. 8. 12:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
nem dns-teszt kell, hanem pszichiáter.
2016. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
34%
Ha te szülted, a tiéd. Ha megcsaltad a férjedet, ha nem. Maximum a férjed gondolhatná, hogy nem ő az apja. De az anyja te vagy, hogy tudta volna valaki a méhedbe csempészni a magzatot?
2016. dec. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Most ezzel arra célzol h szerinted elcserélték a kórházban? Vagy megis hogy?
2016. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Vörös haj sokadik generáció után köszön vissza. Olvass utána szerintem a genetikának, vannak jó könyvek, olvasmányos érthető. Czeizel pl, de a könyvtárba segitenek. Nem hiszem, hogy elcsereltek :)
2016. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Nekem is mindkettő vörösed hajjal született,más az apjuk és én tejfölszökén születtem,mégse jut eszembe hogy nem a milyénk. Kollégámék fia full vörös,szülei nem azok,de családban van vörös több is.

Nálunk a nagy lány apja is vörösesbarna volt,aztán sötétszőke lett. Én fehér voltam,sötétszőke lettem. Párom,a második apja sötét szőke volt,nagyon sötétbarna lett.

A szőkés haj vöröses beütésű és ennyi,nem agxalom túl. A nagy kiköpött én. A pici tiszta apja,ö még csak 2hós.

2016. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Szimeon ***** válasza:
38%
Okvetlenül készíts DNS-tesztet. Drága mulatság, de a nyugalom érdekében megéri. Aztán tudod, hogy mi van. A szülészeteken a fene tudja hogy s mint keverik össze a gyerekeket - ne az legyen, hogy évek múlva derül ki, hogy a valódi gyermeked xy-nál él, ki tudja hogyan.
2016. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Ti sem vagytok 100asok! persze, hogy arra gondolok, hogy a kórházban lett valami, szülés után elvitték és csak jóval később, másnap reggel kaptam meg!

de nem arra vártam, hogy még tőletek is megkapja, enélkül is eléggé rosszul érzem magam, lelkiismeret furdalásom van, szégyellem magam, kiírtam magamból, erre még ti is...

2016. dec. 8. 12:42
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
De ha ne adj Isten elcserélték, az miért a te szégyened? Annak mi köze az esetleges megcsaláshoz? Én emiatt nem értettem a kérdést...
2016. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%

Figyu, a gyik ilyen. 4es vagyok.

Ha ennyire zavar járj utána, csak pénz kérdése egy ilyen vizsgálat, nem kell nagy dobra verni, az eredménytől függően meg magabiztosan tudsz reagalni ha sértegetnek.

De amugy agenetika tud ilyet produkálni, mint írtam ebbe is ha bele ásod magad megérted a miértjet és a hogyanjat.

2016. dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%

ekem a nagylányomnál van ez az érzésem.

De tuti a mienk.


A nagy annyira nem hasonlít rám, én barna haju vagyok és barna szemü, a férjem a szöke kékszemü, és a naghylányunk az hihetetlenül más tipus mint az én egész családom.

Amiért tuti vagyok benne, hogy a mienk, mert születésekor Volt egy piros folt a szemhéján, így mikor másnap behozták egyböl azt néztemn, hogy van-e foltja, és még most is látszik kicsit neki/(6 éves).

hihetetlenül szép lány, de még a haja is teljesen más. Total egynes szöke haj, én mindig csak álmodoztam ilyen hajról. Ja és szuper nyugodt gyerek.

én pont olyan votlam mint a kicsi, izgága, és barna hajú.

2016. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!