Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Rosszul ereznetek magatokat?

Rosszul ereznetek magatokat?

Figyelt kérdés

Ma pontossan 11 eve segedketem a baratnom szuleenel.

Szules utan ejjel a baba rosszul lett es kiderult gyogyithatatlan betegsege van szivproblema.

Operaltak gyogyszereztek es 3 naponn belul elhunyt.

Annyira ossztort a dolog a temetesre nem tudtam elmenni cserbenhagytam ot.

Ma ugy mint 11 eve ujra egyutt voltam a baratnommel es megemlitette nekem ujra egyutt vagyunk ugy mint azon az ejjelen.

Annyira rosszul ereztem magam hogy egesz ejjel sirtam

a fejemben a baba kepe elojott es mintha tegnap tortent volna ujra es ujra ateltem a dolgot.


2016. aug. 3. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem sokat értek. Te ki vagy? Barátnő vagy az apa? Mi is a kérdés?
2016. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A baratno aki a szulest vezette.

Kerdes miert nem mulik el a buntudat 11 ev utan.

Buntudatom van mert nem mentem el a baba temetesere

en azota szultem meg egy gyereket neki tobb nem lehetett.

2016. aug. 3. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Most vezetted,vagy segédkeztél?Otthon szülés volt?Mi az,hogy újra együtt vagytok?Elég káoszos amit írsz,fejtsd már ki kicsit.Neki született azóta gyereke?
2016. aug. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja,most próbálom értelmezni,Neki nem lehetett több.Miért?
2016. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez mit takar: "ujra egyutt vagyunk ugy mint azon az ejjelen"? Ha a baratnod, akkor miert nem volt semmifele kommunikacio kozottetek 11 evig? Miert nem lehetett tobb gyereke? Te vezetted a szuleset le?

Egyelore nagyon zavaros a tortenet.

2016. aug. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Hurra. Nyari szunet.....
2016. aug. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A baratnomnek nem lehetett tobb gyereke mert az utolso a harmadik kryo embriot helyeztek neki vissza tobb nem volt

Mivel a petefeszke kiurult es korai klimaxolt igy nem is lehet.

Ujra egyutt voltunk a sors ugy hozta ujra egyutt dolgoztunk az ugyelet alatt.

Igen 11 evig nem beszletunk errol soha es kerultem a vele valo talakozast ill nem maradtam vele kettesben hogy ne kelljen beszelni a babajarol.

Ott maradt a szememben az az a kep mikor visszaviszem a baba ruhajat neki a neonatologiarol az intubalas utan.

akkor dobbent ra a baba tenyleg nagyon beteg.Annyit kerdezett miert nincs a baban ruha?Mondtam mert a csovek miatt jobb ha nincs rajta semmi csak pelenka.

Meg atmentem vele a neonatoogiara es kesobb reggel besegitettem ot a mentobe amivel vittek a babat az egyetemi korhazba.

Ez volt az utolso alkalom hogy beszeltunk ott a mento ajtoban.

aztan hivott hogy nem tudnak a baban segiteni es meg fog halni kesobb pedig szemelyessen szolt menjek a temetesre.

Nem mentem inkabb atvallaltam valaki munkajat hog ylegeyn kifogasom....

2016. aug. 4. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről! Mond el, hogy benned ez milyen mély nyomot hagyott és azóta is sokat gondolsz erre és azért nem mentél el a temetésre, mert ez lelkileg téged is megviselt. Megérett a dolog egy jó, mély, őszinte beszélgetésre! Ha nem hibáztatok és nem miattatok lett a baba beteg, akkor nincs okod a bűntudatra. Ha igen, akkor kérd a bocsánatát, az majd megnyugvást ad!
2016. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!