Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Instagramozós anyukák, milyen...

Instagramozós anyukák, milyen gyakran tetszek fel képet a babáról?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a kislányunk 6 hónapos.

Nincs túl sok olyan kép, amin csak ő lenne (16 db), mert nem akarok olyan anyukának tűnni, aki csak a babájáról tud beszélni/postolni. Viszont kommentekben meg kérik, hogy tegyek még fel róla képeket. És végül is én is azt mondom, hogy érthető, ha egy anya a babájáról is többet postol, hiszen most a napjaim nagyobb részét ez teszi ki.

Jó, sportolok, bulizok, szórakozok mellette, de azért már nem arról szól az életem, hogy minden este más pesti szórakozóhelyen táncolok.


Ti milyen gyakran tesztek fel képet a babátokról?


2016. dec. 9. 10:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
41%

Sport, buli, szorakozas, smink, instagramm.


Ezek masodlagos dolgok egy atlagos hat honapos mellett.


Ha fent lennek, szerintem havi egy kep. Nagyon maximum.

2016. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

En pontosan annyit teszek fel, amennyi jolesik nekem. Akinek nem tetszik, ne nezze. Nekem jo emlek, a gyereknek is az lesz. Rolam keves jo kep van baba korombol mert akkor meg alig volt fenykepezogep. En orulnek neki ha tobb kep lenne rolam, a videokrol nem is beszelve, az hihetetlen lenne!

En 28 vagyok, az enyem kevesebb mint fel eves, en is sportolok, sminkelek mellette, mert tetszeni akarok az apukanak is ugyebar.


Tudod kiket zavar a tul sok babas kep? Akiknek nincs mas problemaja, mint ezen keseregni!

2016. dec. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!