Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha minden délután van...

Baj, ha minden délután van nálunk valaki?

Figyelt kérdés

Most lesz 5 hetes a babánk.

A barátom itthon van olyan reggel 9-ig, aztán jön általában anyukám, vagy a barátom anyukája, esetleg mindketten. Van, hogy csinálnak ebédet, vagy rendelünk valamit, vagy elsétálunk ebédelni a lányunkkal.

Délután pedig itt vannak a barátnőim.

Babázunk, beszélgetünk, elmegyünk sétálni, boltozni, ilyesmi.


Szerintetek baj, hogy nem vagyok egyedül vele egész nap?

A nagynéném szerint fura és nem jó, hogy ennyire társasághoz szoktatom...


2016. dec. 13. 10:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
82%
Szerintem ez nem gond. Én is lényegében így nőttem fel és középső húgom is, azt persze hozzátenném, hogy elég nagy család vagyunk. Mielőtt jött szüleimnél a válás téma, mi egy nagy házban laktunk úgy, hogy dédimamám, nagymamám, nagypapám, keresztapum, szüleim, húgom és én. Minden hétvégén jött nagynéném a férjével és unokahúgommal. Magyarul zajlott nálunk is az élet. De szerintem néha be kellene iktatni egy vagy két napot, amikor Te és a baba vagytok, vagy hármasban. Így biztos szorosabb lenne a családi kötelék. Ne érts félre nem mondom azt, hogy így nem az, de mégis csak más.
2016. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Baratod? Fura.


Amugy szerintem kell egy kis privat szfera. En nem igenyeltem ezt az atjarohazat egyik gyerekemnel sem.

2016. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Ahogy neked jólesik, ha nem fáraszt le a sok ember, akkor csináld így, a gyereknek csak jobb ha társasághoz szokik, kevésbé lesz visszahúzódó később.
2016. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még a babának nem nyűgös nem gond.
2016. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Baja a gyereknek nem lesz tõle, mondjuk én kilennék, hogy egy perc nyugtom sincs. Félsz egyedül lenni a gyerekkel, vagy miért kell valaki melléd mindig?
2016. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Gyereknek jót tesz,nem lesz annyira anya és sokkal barátságosabb az idegenekhez
2016. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

5 hetes baba még nagyon pici, félteném, hogy elkap valamit, főleg ebben a járványos időszakban.

Én két hónapos koráig senkit nem hívtam, csak a nagyszülőket és nem is nagyon vittem sehova csak levegőzni.

2016. dec. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jelezné, ha ez neki nem lenne jó. Eleinte amúgy rohadtul nem szokta őket érdekelni, mi van körülöttük, ha nem fáj a pocijuk, esznek és alszanak :) Majd később, ha már nyugisabb körülményeket igényel az alváshoz, és kialakulnak a fix nappali alvásai, lehet, hogy zavarni fogja, de ezt majd észreveszitek akkor úgyis.


Engem viszont személy szerint zavarna, hogy sose vagyok egyedül itthon, de ez én vagyok.

2016. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

most miért kellett lepontozni?

Nem hasznos ha azt irja az ember amig a babának jó addig jó mindenkinek nem?

ha a baba nyűgösködni kezd akkor úgyis előbb utóbb idegesiteni fogja a vendégeket es haza mennek. na meg az anyja se fog tudni úgy figyelni.

Vagy most csak az a jó válasz ha azt irod te fraszt kapnál minden nap emberektől?

2016. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mi a fene ***** válasza:
Nem tudom engem idegesiteneómindennap. Neked semmi dolgod, hogy ráérsz barátnőzni ?Kellene egykis intimszféra nem ?
2016. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!