Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha minden délután van...

Baj, ha minden délután van nálunk valaki?

Figyelt kérdés

Most lesz 5 hetes a babánk.

A barátom itthon van olyan reggel 9-ig, aztán jön általában anyukám, vagy a barátom anyukája, esetleg mindketten. Van, hogy csinálnak ebédet, vagy rendelünk valamit, vagy elsétálunk ebédelni a lányunkkal.

Délután pedig itt vannak a barátnőim.

Babázunk, beszélgetünk, elmegyünk sétálni, boltozni, ilyesmi.


Szerintetek baj, hogy nem vagyok egyedül vele egész nap?

A nagynéném szerint fura és nem jó, hogy ennyire társasághoz szoktatom...


2016. dec. 13. 10:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
Hát én nagyon nem szeretem ha van nálunk valaki, mert akkor nem tudok a babámra figyelni úgy, ahogy én azt szeretném. Nem tudom a teljes figyelmemet neki szentelni és ilyenkor az ő ritmusa is felborul, semmi nem akkorra esik, amikorra kellene (evés, alvás), szóval én nagyon nem szeretem ha másokhoz kell alkalmazkodnom.
2016. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
58%
5 hetes babának ez nem korai? Már csak abba belegondolni hogy nagyon picike még, ahhoz hogy ennyi ember forogjon körülötte, nem tudhatod ki mit tapaszt rá. Miért nem maradsz egyedül vele? Nem tudtok egymásra hangolódni sem. Félsz vele egyedül maradni?
2016. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!