Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kimaradt a 14 hos lanyom...

Kimaradt a 14 hos lanyom nappali alvasa tegnap. Lehetseges, hogy emiatt annyira tulporgott hogy egesz ejjel fenn volt?

Figyelt kérdés

Sose hagyott meg ki nappali alvast, tegnap viszont sajnos igen. Delben nem aludt el pedig a szokasos modon leraktam. Aztan egesz du nem aludt majd este 7ig kihuztuk es leraktam.

Mar eleve nyugtalanul aludt el, 3x felkelt az altatas alatt. Utana egesz ejjel felsirt es hajnali fel 5ig fenn voltunk.

Lehetseges hogyha kihagy egy nappali alvast, akkor ez legyen a kovetkezmeny?


2016. dec. 13. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat en inkabb azt gondolnam hogy valami baja van, jon a foga vagy valami es ezert nem tudott elaludni sem nappal sem ejjel.
2016. dec. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nalunk detto ugyanez volt. Elvittem dokihoz. Kutya baja. Bar a fiam 26 hos es 20 foga van.
2016. dec. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!