Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós babám lehetséges, hogy...

15 hós babám lehetséges, hogy leszokik a nappali alvásról?

Figyelt kérdés
Már kb. 1 éves kora óta áttértünk a napi 1x-i alvásra. Ebéd után 2-3 órákat is aludt. Most kb. 1 hete nem tudom letenni. Fáradt, az ölemben alszik el, de amint az ágyába tenném felpattan, sír, kiverődik az álom a szeméből. Csak ölben szeretne, ringatva. Korábban így aludt el este is, meg délután is, de már az esti megoldódott, félálomban leteszem és egyedül elalszik. De délután egyszerűen nem megy. Nagyon kéne pedig neki, hihetetlen aktív, így, hogy nem alszik, akkor is csak este 9-kor tudom letenni. Kissé aggódok. Tapasztalatok? Tanácsok?
2011. jún. 9. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy ne aludjon, mert ahogy elolvastam amit írtál, kell még neki az alvás!

Dackorszak. Próbálgatja, hogy hagyod, hogy nem alszik. Ha nem hagyod neki, akkor rájön, hogy feleslegesen strapálja amgát, és pár héten belül visszaáll a rendes kerékvágásba. Legalábbis nálunk így volt.

2011. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!