Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Illik ma az anyát felköszönten...

Illik ma az anyát felköszönteni az apának a baba nevében?

Figyelt kérdés
Anyák napja alkalmából. Párom nem tette, pedig ez az első anyáknapja a babámmal, kicsit jól esett volna, ha gondol rám a nevében is. Szerintetek?
2010. máj. 2. 14:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ez meg sem közelíti az illemet, sokkal inkább nyálas és felesleges. Nehogy már az apának eszében legyen, hogy egy baba nevében köszöntse fel a feleségét.. Túl sokat vársz el.
2010. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Engem felköszöntöttek, bár kapni nem kaptam semmit, de nem is az a lényeg. Én már nőnapra is kaptam virágot a fiamtól is, vagyis azt is ketten adták át apával.

Ma pedig egész nap apa van a gyerkőccel (egyébként is sokat segít, de ma mindent ő csinál), én meg "el vagyok zavarva" pihenni. :D Így most nézelődöm, olvasgatok a neten, amire ritkán jut időm, nekem ez is kikapcsolódás.

2010. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nekem már tett egy olyan megjegyzést a párom, amiből arra következtetek, hogy jövőre felköszönt anyák napján a gyerek nevében. Most terhes vagyok, így még én csak gondolatban ünneplem a tényt, hogy jövőre ünnepelhetjük ezt a napot is:D

Igen, jól esne nekem is majd, ha valóban felköszöntene jövőre:D Talán célozhatnál rá, vagy legközelebb pár nappal előtte célozgass. Biztosan nem rossz indulatból nem köszönt fel. A párom minden alkalmat elfelejt...tudom, hogy rosszul esik, ha elfelejti:( de ő már csak ilyen...

2010. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nekem jól esett amikor apa héthós fiammal, annak kezében egy szál fehér tulipánnal, felköszöntött.
2010. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én is kaptam virágot a 9 hónapos fiamtól (bár mindenáron meg akarta enni:D) Szerintem szép gesztus, semmi nyálasságot nem találok benne, ezzel az erővel az is nyálas, ha az óvodában csinálnak rajzot anyák napjára? Hiszen akkor sem nekik jut eszükbe, hanem az óvónéniknek:S
2010. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem felköszöntöttek! :-) Nekem nagyon jól esett, és szerintem ez csak egy kis figyelmesség lenne, hiszen a gyerkőcöt így lehet rávezetni bizonyos ünnepek fontosságára! Egy - egy szó, gesztus is elég, nem kellenek nagy ajándékok! De még tart a nap, lehet,későbbre tartogat a párod valami meglepit!

2010. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem kedves első hozzászóló, a kérdező nem vár el túl sokat.

Én 15 hetes vagyok és kaptam egy gyönyörű rózsacsokrot és a szavaknak nem kerekített nagy feneket a családfő, de nagyon boldogan adta amit adott. Büszke rám és szeret. Pedig én nem várom el. A szeretet pedig nem fáj és nem olyan mintha az ember fogát húznák.

2010. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

Mikor karonülő volt az első kislányom, akkor az apja kívánt a nevében boldog anyák napját, ahogyan én az én karoból "kívánt" boldog szülinapot előtte nem sokkal apának. Most már tud beszélni, de egy kis terelgetés, meg támogatás a köszöntéshez még elkelt, pár év és egyedül is megoldják. Ez nem nyálas dolog, hanem segítség a kicsinek, hogy örömet okozzon az anyukájának.

A pasiknak szerintem ez nem egyértelmű. Másképp gondolkodnak mint mi. Érdemes pár célzással felhívni a figyelmet, hogy ez jól esne, és nem szomorkodni, mert magától nem jutott az eszébe, egyszerűen csak neki is új ez a helyzet, még tanulja a dolgokat, segíts neki.

2010. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
illeni talán nem, de szerintem is jól tud esni, mert ugye ő gondol az anyjára, nagyanyjára és a picurt meg neki kéne most képviselni, de ne haragudj rá, a férfiak nem úgy működnek, mint mi
2010. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem a párom utalt rá,hogy vesz nekem is egy csokrot a gyerek nevében.Nekem nagyon jól esett,de mondtam neki,hogy inkább legyen egy szál virág,így azt kaptam a kicsi fiamtól,ő hozta oda nekem a kicsi kezében,és puszit is kaptam hozzá.ez nagyon jól esett.szerintem nem az számít mit kapsz,hanem hogy gondoljanak rád,mint anyára.szerintem ez nem minden férfinek egyértelmű,hogy ezt neki meg kéne tennie,ha pici utalást teszel rá,biztos eszébe se jutott.
2010. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!