Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Illik ma az anyát felköszönten...

Illik ma az anyát felköszönteni az apának a baba nevében?

Figyelt kérdés
Anyák napja alkalmából. Párom nem tette, pedig ez az első anyáknapja a babámmal, kicsit jól esett volna, ha gondol rám a nevében is. Szerintetek?
2010. máj. 2. 14:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Meglepetésemre engem is köszöntött a párom, de mivel sajnos külföldön van így csak telefonon. De mondta hogy boldog anyák napját nekem, hiszen már én is az vagyok és rettentő jól esett. Most 5hós a lányunk :)
2010. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly is kaptam egy gyönyörű csokrot apától ,pedig akkor még a pocakomban volt a kisfiunk. Ma pedig egy malomkeréknyi csokrot kaptam. Nagyon édes volt Tőle, hogy erre is gondolt. Szerintem kedves gesztus, és egyáltalán nem nyálas. Elég megkeseredett lehet az első válaszoló.
2010. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
én semmit nem kaptam,eszébe sem jutott a férjemnek.pedig csak egy mondat is jól esett volna,nem az ajándék a lényeg.
2010. máj. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Nekem is első anyák napja lett volna de elfelejtettek...A férjem kiment a kislányunkkal a mamához megköszönteni még az ő kezébe is vett virágot és hozzám üres kézzel jöttek haza.Hozzáteszem hogy mi örökbefogadtunk és 3 éves a kislányom, amugy is fájó volt a sokévi várakozás és még ennyit se kaptam..Piszokul tud fájni!
2010. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!