Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Illik ma az anyát felköszönten...

Illik ma az anyát felköszönteni az apának a baba nevében?

Figyelt kérdés
Anyák napja alkalmából. Párom nem tette, pedig ez az első anyáknapja a babámmal, kicsit jól esett volna, ha gondol rám a nevében is. Szerintetek?
2010. máj. 2. 14:18
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem ajándékot, csak egy kedves köszöntést szeretnék. Megpróbálok célozni rá, lehet, hogy még el is fogja magát szégyelni, hogy erre nem gondolt :-)

Abban nem voltam biztos, hogy jogosan érzek-e ilyen csalódottságot, de úgy néz ki, más babás, kisgyerekes anyukának is jól esik, ha gondolnak rá :-))

2010. máj. 2. 15:00
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

kisfiam áprilisi születésü, de már az első anyák napján ott ült apa kezében és adták át a virágot- csak egy szálat de nagyon jol esett. azota ez a 3. anyáknapja és mindig kapok töllük virágot :)

szerintem ennyi kicsi figyelmesség jol esik az embernek és egyáltalán nem értek egyet a kedves első válaszoloval.

2010. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy elvárás szerintem... az ünnepeket egy pici baba még úgysem fogja fel, nem tudja, mi az, nem érdekli,nem érzékeli és nem értékeli, de szerintem igenis úgy kell nevelni a piciket, hogy úgy nőjön fel, hogy azt lássa maga körül, hogy az ünnepek azért ünnepek, mert azok kicsit más napok, mint a többi, az ember felveszi a szép ruhát, a szebbik étkészlettel terít, süt valami finomat, vagy még sorolhatnám, lényeg az, hogy kicsi koruktól kezdve szerintem érezniük kell, hogy vannak napok, amelyek más jelentőséggel bírnak, mint a sima hétköznapok. Így fogja tudni, hogy hogyan kell ünnepelni, mitől más egy ünnep, és hogy tanulja meg azt is,hogy például a karácsony nem arról szól, hogy ajándék után rohangálunk csak. Szóval akésőbbiek miatt fontos belenevelni őket szerintem.
2010. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem is jól esett volna, de az én páromnak még annyira sem jut eszébe az ilyesmi, hogy az Ő anyukájának is én intéztem a virágot, én gondolkodom az ilyenekről...


kár, pedig olyan jó érzés lett volna, úgyhogy kedves kérdező együtt érzek veled!

2010. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz? Túl sokat kér? Meg sem közelíti az illemet? Nem illemből kell köszönteni hanem szeretetből! Egy családon belül ez azt hiszem nem nagy dolog! Én is 2 hónapja lettem anya és nekem ez hatalmas dolog!A férjem ezt ugyanúgy éli meg és nem volt nagy dolog hozni 1 szál rózsát és azt mondani, hogy Boldog Anyák napját! Szívből jött és nekem nagyon nagy örömet okozott vele!
2010. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én már megkaptam korán reggel a férjem által vett, kislányom nevében adott csereps virágot, kiskosárkában, pillangós dísszel díszítve. Nagy puszit kaptak mindketten :DDDD
2010. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Azlemaradt, hogy a kommentem az első válaszolónak szól!Előző voltam!
2010. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. tavaly voltam először Anya és akkor ez nem jutott eszébe, ill. nem is tudta ő, h van ilyen szokás és én akkor voltam frissen szült anyuka, tomboltak a hormonjaim, kicsit meg is bántódtam h elfelejtette, este halkan, nyugodtan szóvá is tettem, amiért szegény totálisan lelkiismeretfurdalást érzett és emiatt lehet az, hogy idén bizony nem ment ki a fejéből.
2010. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.


Mi kulfoldon elunk es itt kb 1-1.5 honapja volt anyaknapja es kaptam egy cserepes viragot az akkor 1-1.5 honapos kislanyomtol.

Meg apa dolgozik es csak ejjel er haza...nem tudom, hogy most gondol-e ram.Nem kell a virag!!

Eleg egy puszi ugy hogy kozben a lanyunk a kezeben van es a neveben mondja, hogy Boldog Anyak napjat.

De ha nem az sem baj, mert mar egy koszontes jutott ebben az evben :)

2010. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

15:49 Sajnos igen,ezek a csúnya hormonok...a fiam is áprilisi,és igazából anyák napján "fogtam fel",hogy ANYA lettem,amikor felköszöntöttem anyumat,én is bőgtem...

De nem kaptam semmit,és ezt sajnos még élek nem felejtem el...az első anyák napját...főleg,hogy a kertünk olyan,mint egy botanikus kert...

2010. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!