Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » OLYAN BOLDOG VAGYOK, első...

OLYAN BOLDOG VAGYOK, első anyák napja a kislányommal. Nektek hogy telt telik? Minden édesanyának egy vers.

Figyelt kérdés

Nincsen a gyermeknek

Olyan erős vára,

Mint mikor az anyja

Őt karjaiba zárja.


Nincsen őrzőbb angyal

Az édesanyánál,

Éberebb csillag sincs

Szeme sugaránál.


Nincs is annyi áldás

Amennyi sok lenne,

Amennyit az anya

Meg ne érdemelne


2010. máj. 2. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is az első anyák napja a 7 hetes kislányommal. Csodálatos érzés, és igaz a mami közbenjárásával , de még egy anyáknapi képeslapot és egy szép virágot is kaptam "tőle".Nekem mégis Ő a legnagyobb ajándék!!!
2010. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most 11 hós a kisfiam.Ebéd után,amig én a konyhában rendezkedtem,addig Apával kiszöktek a kertbe és megleptek 1 csokor gyöngyvirággal...:-))Olyan édesek voltak.Tényleg meglepi volt,egyáltalán nem számítottam rá..
2010. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok.


Nekem is nagyon jo erzes, bar meg koszontest nem kaptam mert apa dolgozik es kb ejjel 1 korul er haza.A nagyit megkoszontottuk es elsirta magat :)

Olyan edes volt.

Nekem mar ez is eleg, hogy anyukam ennyire boldog attol, hogy mi azok vagyunk :)

Imadja az unokajat attol fuggetlenul, hogy csak egyszer latta eddig.

Kulfoldon elunk es 2 hetig volt itt latogatoban.


ma 11 hetes csoppseg anyukaja

2010. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
ma este lesz 2 hete, hogy megszületett a fiam és imádom, csodásan telt ez a nap!!!!
2010. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Köszi a verset. :)

1 éves a kislányom. Apuka Raffaellot vett nekem és elmentünk fagyizni. Szép délután volt.

2010. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapos a kisfiam. Reggel elmentek Apával a nagyit megköszönteni, én otthon maradtam. Amikor hazajöttek, hoztak nekem egy szép orchideát...nagyon jó érzés volt. Mondjuk nekem ez már a "második" anyáknapja, mert tavaly, amikor Manó a pociban volt, már kaptam Apától virágot.:) Délután pedig elmentünk sétálni és fagyizni, nagyon szép nap volt a mai...:) És nagyon szép a vers is, köszi!!!
2010. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia,köszi a jókívánságokat,nagyon szép a vers.Kétszeres anyukaként örülhetek,nagylányom hét éves volt tegnap és ma ünnepeltük a családban a szülinapját,így dupla öröm ez nekem.Pici lánykánk pedig kilenc hónapos.Neked is minden jót kívánok!
2010. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csodás nap :)


Kislányom 4 hónapos, kaptam "tőle" csokit :) Nálunk mindenki köszöntött mindenkit: én tesómmaé anyut, unokaöcsém tesómat és a mamit, engem is; kislányom nevében is ők + a férjem köszöntött :)

Nagyon jó érzés anyukának lenni :)


Nagyon aranyos vers!!!!

2010. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én apa közbenjárásával kaptam egy szép rózsaszín tulipánt a kertből és egy tábla milka csokit :D a csokival szemezett a kis angyalkám is (6 hónapos) ,tetszett neki a csomagolása :D

Nagyon megható volt, főleg amikor belegondoltam, hogy jövőre ilyenkor már szalad majd hozzám...

2010. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem ez a 2. volt, de ugyanolyan boldog vagyok , mint tavaly, vagy lehet még jobban :D

apa közbenjárásával kaptam virágot én is.

de az hogy hozzámbújik, meg kacag nekem az többet jelent, mint egy egész virágbolt.


mindenkinek BOLDGOG ANYÁK NAPJÁT!

2010. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!