Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl sokat bukik a babám?

Túl sokat bukik a babám?

Figyelt kérdés
hàrom hónapos kisfiam Nutrilon tàpszer sűrűsîtőt kap és még így is bukik napi 5-6szor volt îgy màr valaki?

2016. dec. 16. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Mióta kapja?

Mennyit adsz neki?

Míg meg nem találtuk az arányt, napi 20-nál is többet bukott. Mennyiséget. Nem gyarapodott.

2 kanál/150ml + min., 30 percet állni (sűrűsödni) hagytuk a tápszrert.

2016. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi 5-6 az nem is olyan sok. Orvos mit mond? Ha úgy látjátok, vidd el gasztroenterológiára! A nutriton után a gyerekorvos nem tud sokat tenni. Az én kisfiam étkezésenként bukott 2-3 alkalommal volt mikor még többször, gasztron írtak fel savlekötőt, hogy legalább ne marja ki a nyelőcsövét, de az idő oldotta meg végleg.
2016. dec. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én csak 100ml egy kanállal rakok és máx 3-4 percet hagyom àlni.Kilenc napja kapja egyébként.Van amikor sokszor bukik tegnap például 8 ma pedig csak 3. Nem értek hogy van ez egy pàr napig jó utàna még nem.És kb. hàny hónapos korra múlik el? Köszönöm a válaszokat.
2016. dec. 17. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nem voltak egyformák a napok nálunk sem. 7-8 hónaposan nagyon sokat enyhült, fokozatosan elmúlt kb 14 hónapos korára.
2016. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 18. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!