Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközben a kéthónapos fiam...

Napközben a kéthónapos fiam csak sírással tud elaludni. Meddig lesz így?

Figyelt kérdés
Evés után játszunk és kb.1óra múlva mindent megun, sírni kezd és úgy alszik el a karomban. Ez általában mindig így van. Ez normális?
2010. máj. 3. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a hasa fáj?

Amúgy ha így marad, lesz még vele bajod, úgyhogy mielőbb szoktasd az egyedül elalvásra.

2010. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálja :) megy a játék, püföli a kisállatait, egyre jobban nyögdécsel, aztán sír. Persze nem üvöltve, csak nyafogva. Kiveszem a kiságyból, kb 3 perc és elalszik a karomban... ilyenkor leteszem, kicsit pislog és alszik tovább. Nekem nem okoz nehézséget egyelőre, sőt nagyon szeretem.

Az ilyen sírás csak jelzés Neked, hogy fáradt, nincs semmi baja.

Az előttem szólónak igaza vam, ha szeretnéd, hogy pöccre elaludjon később, akkor szoktassd egyedül alvásra.

2010. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. A sírás a fáradtság jele (amennyiben kizártad, h éhes, v a hasa fáj). Ha nyüglődik, azzal magát próbálja elaltatni, úgymond kizárni a külvilágot. Nekünk bejött, hogy elcsitítottuk (már nem üvöltött, de még nem aludt), betettük az ágyba, cumit kapott, susogtunk halkan neki, és a homlokát simogattuk. 4 hós korában már csak ágyba, cumi, egy homloksimi és alszik is. Most hét hós, és még mindig így megy.
2010. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!