Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szokás csinálni az első...

Mit szokás csinálni az első szülinapi partin?

Figyelt kérdés
Én nem tervezek semmi különöset,de a sogornőm és a mamiék már most be vannak sózva hogy akkor jönnek amikor mondom és már alig várják a bulit.Arról nem beszélve hogy lányom a nyüzsit nem sokáig türi el,kicsi a lakásunk és ha minden közeli hozzátartozó bulit akar kb14-en lennénk és abból egy 18hós és egy 7 hós baba is itt lenne.Nekem ehez semmi kedvem
2008. okt. 7. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk az a szokás, hogy a gyerekek az első születénapjukra egy csokitortát kapnak egy szál gyertyával és azt a torták kedvük szerint majszolhatják, kézzel-kanállal. marokkal. Renszerint óriási sikere van, a kicsik nagyon élvezik, nekünk szülőknek soha vissza nem térő alkalom a gyermekünk legeslegelső szülinapi tortája. Olyan nagy hejehuját mi sem csinálunk, vagy egy ebéd, vagy egy délutáni uzsival összekötött családi ünnep.
2008. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk ebéddel egybekötött szülinapozás volt, nagy kutya formájú csokitortával, gyertyával. Hát az ebéd készítése 10 főre nem egyszerű, egy baba mellett. De minket is így várnak, úgyhogy én is megtettem. Neked javaslom, hogy egyszerűsítd, legyen valami süti, vagy szendvics a torta mellé. Meg inkább a délutáni alvás után jöjjönek a vendégek, ne ebédidőben. Szóval elég macerás, míg pici, de én végülis nem bántam meg. Már a következőre készülök, mert mindjárt itt az ideje.
2008. okt. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!