Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azzal tönkre tehetem a gyerek...

Azzal tönkre tehetem a gyerek imunrendszerét ha 3 naponta viszem ki levegőzni? Most lesz Mri vizsgálata és ha 1 pici hurut már nem csinálják meg

Figyelt kérdés
Szelőzetek persze hosszasan olyankor beöltöztetem ,párommal attól tartunk hogy tönkre teszük így az imunját, most gyógyult ki a középfül gyuladásból és kicsit most rekedt
2017. jan. 2. 09:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%

Ez nem berögzö9tt megfelelési kényszer te szerencsételn! Gondolj már bele régen a tanyasiak miért nem votlak betegesek? Mert télen nyáron hóba fagyba kint gyalogoltak oviba suliba bölcsibe. Ki voltak téve egész nap játszani. A cigány gyerekek miért nem betegesek? Mert kint vannak.

Agyonféltett piroska meg folyton beteg mihelyt rátüsszögnek, vajon miért?

2017. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%
Tele van cigány kisgyerekkel a gyerekklinika. A csecsemő- és gyerekosztályon 90-10 % az arány. Ennyit arról, hogy nem betegesek.
2017. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
15%
Mondjuk ok minden sz.rert orvoshoz futnak, ugyeletet hivnak.
2017. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
18%
Attól még hogy futnak, bent nem tartanak egészséges gyereket. Még a beteget is kiteszik, ahogy gyógyulni kezd (adaptációra küldik, és be kell járni).
2017. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
18%
Normális családba igen kiteszik a gyereket. Példának okáért, míg az én gyerekem tüdőgyulladás miatt volt kórházban, de mihelyt javult és csak hurut maradt hazaadták, addig a cigánykisgyerek sima huruttal feküdt bent. Hidd el sokkal több arányaiban a magyar beteg gyerek, akik túl vannak féltve, mint a cigánykisgyerek. Megjegyzem én is kint élő mezítlábas gyerek voltam, tanyán. Nem is voltam beteges.
2017. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!