Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám teljesen kifordult...

Babám teljesen kifordult magából, mi ez a nagy változás?

Figyelt kérdés
7 hónapos! Egyszerűen nem bírok vele:( Eddig odaadtam neki a cumit letettem és aludt. Most fél óra ordítás előzi meg és köpködi ki a cumit, nyüglődik, hisztizik. Eddig betettem a járokába és elvolt. Most beteszem és rögtön ordít, hagytam 5 percet, de csak behergeli magát és már taknya-nyála egybe van. Ha kiveszem semmi baj vigyorog! Nem lehet egyedül hagyni mert ahogy észreveszi hogy nem vagyok ott akkor ordít. Eddig eljátszott egyedül akár 45 percet is. Hogyan kezeljem ezt? Más is járt igy? Vajon visszaál majd a rend? Ja és nem a foga jön!
2010. máj. 4. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiakarja próbálni,hogy meddig mehet el a hisztivel. Hagyd ordítani, megtanulja,hogy ezzel nem érvényesítheti az akaratát. Ha vígasztalod,akkor még hisztisebb lesz.
2010. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mióta van így?

Az én gyerkőcöm frontérzékeny, tegnap egész nap nem bírtam vele, folyamatosan rajtam lógott, mindenért sírt.

Mondjuk azt írod, hogy ha felveszed, akkor minden rendben nála, úgyhogy talán nem ez a baj.


Próbálgatja a türelmed határait.

Majd el fog ám múlni ez az időszak is, csak tényleg legyél most kicsit erősebb, bár az az igazság, hogy én nem nagyon hagytam sohasem sírni az enyémet hosszabb távon, de elnőtte ezt az időszakot, aztán pár hónap múlva újra visszatért, már igazi, tudatos hiszti formájában, de most úgy tűnik, azon is túl vagyunk.


Ne változtass a napirenden, mindent csinálj nagyjából ugyanúgy, ahogy eddig, aztán abba fogja hagyni.

Altatásra nem tudok mit mondani, mert az enyém a mai napig úgy alszik el, hogy mellettem a nagy ágyban, és átteszem a sajátjába... nem túl jó módszer, de nálunk az egyetlen járható út volt kb. annyi idős korától, mint a tiéd.

Most már 15 hónapos kis gengszter

2010. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, amit leírtál abból úhy tűnik, most jött elő nála a szep. szorongás. ezt mindenki másképp kezeli. valaki úgy, hogy márpedig de, az lesz amit én mondok, eddig így volt, most is elleszel 45 percig. valaki meg megérti, hogy ilyenkor ze nem hiszti, hanem tényleg fél az a kölök, hogy elhagyod, és azért csinálja. még csak 7 hónapos. szép lassan meg kell vele értetni, hogy akkor is megvagy, ha épp nem lát, akkor is ha épp nem lóghat rajtad a részedként.
2010. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!