Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós bölcsis a fiam. Most...

16 hós bölcsis a fiam. Most lesz testvére e hónapban. Ha hazahozzuk a tesót hagyjam otthon egy kicsit a fiam vagy járjon ugyan ugy?

Figyelt kérdés
Félek hogy féltékeny lesz ami persze elkerulhetetlen. Nem akarom a bölcsis tärsaitol elszakìtani,de azt sem akarom hogy ha bölcsibe jär úgy érezze őt kicsit kirekesztem.
2017. jan. 4. 08:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
30%

Én bölcsi párti vagyok, lehet kövezni...az első 1 évesen ment bölcsiben (most 4 éves múlt, köszöni, kiegyensúlyozott, boldog gyerek). A masodik is 1 évesen kezdi majd a bölcsit, mert megyek dolgozni...a harmadikat kisebb korkülönbséggel tervezzük, ha minden jól megy, a középső 2 eves kora körül születik majd. A középsőt a harmadik születése után nem fogom kivenni a bölcsiből, pont azért, hogy megmaradjon a helye, amikor megyek vissza dolgozni.

Szóval én a helyedben hagynám bölcsiben...és nem foglalkoznék a "szuperanyák" ítélkezésével. :-)

2017. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
És én dolgozom ha olvasnál!
2017. jan. 4. 13:13
 13/24 anonim ***** válasza:
72%

Igen, jól mondtad, MÉG dolgozol! Pár hét múlva már nem.

Ha otthon leszel nem látok okot arra, hogy egy 16 hónapos gyerek bölcsődébe menjen.

2017. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
48%
Ismeroseim kozul rengeteg megoldotta, bolcsode nelkul. Akadt, akinel harom pici gyerek volt.
2017. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
Aha.. gondolom újszülött mellől is dolgozni fogsz ugye?
2017. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Ja. Szoval szépen össze leszek varrva ès emelgessem egész nap am az anyás 14 kilós gyerekemet. Marha jo lessz ha aztän ujra korházba mehetek.
2017. jan. 4. 15:29
 17/24 anonim ***** válasza:
84%
szóval anyás is... hmm de jót fog tenni a lelki világának... de minek kérdezted ha te eldöntötted hogy milyen jó neki a bölcsiben, akkor is ha szenvedni fog, csak hogy ne kelljen vele is foglalkoznod otthon... meg ha pár hétig otthon lenne nem kéne talán emelgetned? Utána meg a seb is meggyógyul... de ne foglalkozz továbbra se a gyerekeddel, hisz a lényeg hogy neked kényelmes legyen:-)
2017. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%
Minek szul evente, aki nem kepes ellatni mindkettot?
2017. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem akarok kötekedni, de esetleg nem jutott eszetekbe, hogy legalább másfél évet még várjatok a második gyerekkel?


Ráadásul anyás is a gyerek...


A sebek begyógyulása pár hét.

2017. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%

3 eves ovis fiamat is kivettem az ovibol(külföld ,nem kötelező ), Ő is rettentő anyas és így láttam jónak. Így is féltékeny és sokszor kirekesztettnek érzi magát... Csaszaros voltam simán megoldottam mindent(3 napig volt itthon a férjem). Én nagyon úgy látom hogy te mar eldontotted mit szeretnél, én meg is azt ajánlom vedd ki a nagyobbat!

Könnyű szülést és kötél idegeket kívánok az elkövetkező pár hónapra 😀😂

2017. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!