Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik az első babával otthon...

Akik az első babával otthon maradtak gyed után gyesen és gyes alatt született meg a 2. baba, ugyan úgy járt minden mint az elsőnél?

Figyelt kérdés
Tgyás majd gyed?
2009. okt. 29. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden ugyan olyan volt, igaz ennek 5 éve!Manapság nem tudom a jogszabályokat erre.De szerintem ugyanúgy kapsz majd mindent mint az elsőnél ha még most is be vagy a munka helyedre jelentve!
2009. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 3 évvel ezelőtti gyakorlatról tudok beszámolni, akkor is minden úgyanúgy volt, járt.
2009. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jár, de a TGYÁS alapja nem a fizetésed lesz, hanem a mindenkori minimálbér 2-szeresének 80 %-a. Így ugyanannyi lesz a TGYÁS maximuma, mint a GYED-é.

Én is így leszek, és elég gáz, mert az első gyerekkel 150 ezer ft-ot kaptam TGYÁS-ként most meg csak valami 69 ezer körül.

2009. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a második és a harmadik is két éven belül született, így náluk is ugyanúgy a fizetésem alapján kaptam az ellátásokat!
2009. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. okt. 30. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!