Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliai anyukak! A porridge...

Angliai anyukak! A porridge az ugyan az mint otthon a tejpep?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 19:51
1 2
 1/13 bobocka ***** válasza:
Szia,én azt adtam a kisfiamnak,a bananosat,barackosat szerette,vettunk otthon neki tejpepet,szerintem ugyanaz,de azt nem annyira ette.21honapos kisfiu anyukaja Angliabol
2010. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Koszonom :)


en simat vettem es adnam hozza a gyumit :)

4 hotol lehet adni de mi mar 5.5 hosak vagyunk.Most kezdtuk a kostoltatast.

2010. júl. 19. 20:42
 3/13 bobocka ***** válasza:
elozo vagyok,ugy is izleni fog neki szerintem,sok egeszseget nektek:)
2010. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
koszonjuk es Nektek is :)
2010. júl. 19. 21:01
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Amennyire én tudom a Porridge zabpehely alapú, vagyis elkészítve olyan mint a zabkása. Ez ízesítik mindenfélével, főképp gyümölcsökkel. Finom és laktató, többnyire szeretik a babák. Igen, a magyar tejpépnek felel meg, pontosabban annak egyik fajtája, merthogy a tejpépeknek lehet többféle alapanyaga. Tágabb értelemben ugyanazt fedi.

2010. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

koszonom :)

tehat nem tejalapu dolog.

mivel lehet tejet potolni tapszeren kivul??

2010. júl. 19. 21:26
 7/13 anonim ***** válasza:

tejjel semmiképpen!, ha nincs fagyasztott anyatejed, vagy nem tudsz annyit kifejni,csakis tápszerrel


egyébként ha most kezdesz hozzátáplálni, szerintem inkéb gyümit adj, főleg nyáron.

2010. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

nem tehen tejre gondolta, termeszetesen.....

tejpep szeruszsegre...de mivel irtatok, hogy a porridge nem az, akkor mit lehet adni ami tej alapu es nem tapszer...tehat mi a tejpep angolul ez a kerdesem.

termeszetesen kapja a gyumolcsot, de itt a tej potlasa a lenyeg.

tejem nincs lefagyasztva, mert annyi sem volt, hogy napi 1 etkezesre eleg legyen :S

azert lenne fontos, mert eleg nagy etku a dragam es nem

2010. júl. 19. 23:05
 9/13 A kérdező kommentje:

birja ki az ejszakat mar 1 evessel :S

megetetem 7korul majd 12 kor es hajnalban megint ebred :S

tiszta hulla vagyok.

kostolgatunk, de csak ovatosan....nem sietem el es delutan nem adok Neki csak tejet, mert eleg hasfajos es nem akarok siros ejszakakat :S

2010. júl. 19. 23:06
 10/13 anonim ***** válasza:

Magyarországon forgalomba levő tejpépek többsége ugyanúgy, mint a tápszerek, tejalapúak, azonban a tehéntej alkotórészeit a kisbaba igényei szerint módosították (arról lehet sokat vitatkozni ez mennyire jó vagy nem...).

Ezeket zömében vízzel kell kikeverni, amikor is a benne lévő anyagok feloldódnak.

Vannak pépek amiket tejjel kell feloldani, ezekben nincs mesterséges tej.

Nem tudom mennyi idős a kicsid és világos, hogy jelenleg mindenki nagy tej ellenes (majd elmúlik, mint minden más egészségügyi divat-fogás), de szerintem forralva és vízzel hígítva 8 hónapos kora körül már nyugodtan adhatsz a babának ilyen pépekhez (feltéve ha nincs a családodban ilyen jellegű allergia).

2010. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!