Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt ma valami éjjel amitől...

Volt ma valami éjjel amitől rosszul aludtak a babák? Vagy csak az én gyerekem aludt szörnyen?

Figyelt kérdés
Front vagy valami?
2016. júl. 27. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is rosszul aludt. Bár nála az a ritkább, ha jól alszik. De este 8-tól éjfélig altattam. Egy hónapos. :(
2016. júl. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát itt tegnap nyomott volt a levegő és vihar készülődött, de végül nem jött semmi. Mi rosszul aludtunk, a gyerek jól, de ő mindig jól (5 hónapos).
2016. júl. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kialányom is rosszul alidt. Átalussza az éjszakát, de most többször is felébredt. Nem tudom mi lehetett az oka.
2016. júl. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is egyszer felkellt, de ki kellett venni visszaaltatni, most múlt egy éves, amugy átalussza már régóta az éjszakát és magátol alszik el.
2016. júl. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az en fiam is egy eves, par hete atalussza az ejszakakat. Ma felkelt 10kor es ejfelig nem tudott visszaaludni. Majd hajnalban is tobbszor kelt.
2016. júl. 27. 08:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

10 honapos a lanyom, de a ma ejszaka katasztrofa volt!:(

Mondjuk mostanaban tobbszor nyoszorog a foga miatt, de most! Huuu vartam a reggelt nagyon!:(

2016. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11 hónapos és rég volt ilyen jó éjszakája. Egyszer se ébredt, én bezzeg alig bírtam aludni.
2016. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!