Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bunkóság megkérdezni, hogy...

Bunkóság megkérdezni, hogy megfoghatom-e a babát? És bunkóság megkérdezni, hogy meg akarod-e fogni a babát?

Figyelt kérdés

Amikor egy-két első alkalommal láttam a keresztfiamat, nem nagyon mertem megkérdezni, hogy átvehetem-e (most már ha ott vagyok, már passzolják is:)

Ha babám lesz fel lehet ajánlani, hogy pl. a barátnőm nyugodtan vegye kézbe? Nem akarom senkire tukmálni:)

Babaetikett:)


2017. jan. 7. 00:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

" ha kérniük kell, az már régen rossz!"

De ha az anya nem szeretné odaadni még másnak, akkor nem fogja megkérdezni, hogy odaadhatja e. Tehát akkor senki ne kérdezzen semmit, csak feszengjenek...( irónia)

Szerintem teljesen mindegy melyik oldalról hangzik el a kérdés. Mindenképp megtiszteli vele a másikat.

Szülés után belőlem is előjött az anyatigris, meg minden más is. Aztán pár hét után "helyreállt a rend". Van aki azonnal odaadja más kezébe,van aki pár hét után és van olyan aki fél évesen se adta más kezébe. Másmilyenek vagyunk, ezt el kell fogadni.

2017. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!