Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha annyira hasfájós a kisbaba,...

Ha annyira hasfájós a kisbaba, hogy éjszaka 2-3 órát is görcsöl, sír mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Első 2-3 hétben volt ez akkor Infacolt kapok és hatott is. Most 2 hónapos és 2 napja megint nagyon görcsöl, de még jobban mint az elején, pedig nagyon figyelek, hogy semmi olyat ne egyek ami nem ajánlott.

2017. jan. 7. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Kipróbálsz más gyógyszert, még szigorúbb diétát tartasz, tornáztatod, masszírozod, magadra kötöd... Ennyit.
2017. jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi babánk is hasfájós volt. Amire nem gondoltam pl. kivit ettem és attól is ! Nagyon oda kellett figyelnem, hogy mit eszek!
2017. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 11hetes, nagyon hasfájós. 4féle gyógyszert is próbáltunk már, az elején mind jó volt, de kb csak egy hétig. Szegènykém mindig csak este görcsöl, de akkor nagyon. Bízom benne, hogy az idő majd megoldja. Elmúlasztani szerintem semmilyen gyógyszer nem fogja. Amit én észre vettem, az az, hogy ha délután már nem eszek annyit, csak kis adagot és 5után már semmit, akkor nem görcsöl annyira. Valamit az édességet nagyon kerülni kell, meg szénhidrátot is csak kis mennyiségben ajánlott enni. Én ha ezeket betartom, akkor egy kicsit jobb a helyzet. Te is figyeld meg, hogy mit ettél, amikor nagyon görcsöl. Lehet, hogy olyan amire nem is gondolnál. Én pl karácsonykor nem tudtam nemet mondani a sok finom süteményre, meg is ittuk a levét rendesen, szegénykém borzasztóan görcsölt, mi meg felvátva sétálgattunk vele hajnali 1-ig.
2017. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
colief csepp.
2017. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az igazi hasfajason nem segít más csak az idő :(
2017. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nallunk sem segitett semmit es egesz ejszaka uvoltott,felvaltva ringattuk a parommal,borzaszto volt.Aztan ugy a 9 het korul elhagytam napkozben a cseppeket mert hiaba adtam neki se jobb se rosszabb nem lett,csak ejszakara kapott.De mar azt is elhagytam.Harom es fel honapos es kinotte de az ejszakai alvas a hasfajasnak koszonhetoen nagyon rossz lett.Megszokta hogy akkor fent van igy minden nap ejfelig fent vagyunk este 7 tol nem alszik:-(
2017. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hipoallergén tápszer? Kitartas, kb 3 honaposan el fog mulni.
2017. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!