Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szokja meg a fürdetést?...

Mikor szokja meg a fürdetést? Mit csináljak hogy szeresse? Ordít mikor fürcsi van, csak akkor nem ha megfordítjuk hassal lefele.

Figyelt kérdés
A pelenkázás sem a kedvence,az öltözködésről ne is beszéljünk!7hetes a pici.Kinek mikor szokta meg ezeket?Ki mit alkalmazott hogy jobb legyen?
2017. jan. 9. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha evés előtt fürdettem ordított, ha evés után akkor nem
2017. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Annyi idősen nem szerette, pontosan nem tudom, mikor, de 3hónaposan már tuti élvezte. Mi nem csinálunk 38fokos vizet, hidegebbet szereti 35-36 fokosat. Esetleg azt megpróbálhatod, hidegebb vagy melegebb vizet csinálni neki. Most egyébként 5hónapos,öröm fürdetni, úgy imádja :)
2017. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem fürdettem éhesen. Ő nagyon tudott reklamálni üres pocakkal és természetesen a fürdést is végigordította. Inkább etettem fürdés előtt majd mikor nem aludt már akkor, megint megpróbáltam fürdés után etetni, ha jól emlékszem már elmúlt 3 hónapos is ekkor.
2017. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen nálunk sem megy kaja elött...ő is nagyon tud hisztizni amúgy is ,és megy a parádé!🙂 De akkor is sír ha evett már!3hónap?Ajjajj!😃 Pelus cserénél mi volt nektek?
2017. jan. 9. 20:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Vizet 37-38fokosra szoktam!Sok?Honnan tudjam neki mi teljsen ideális?
2017. jan. 9. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
ki kell tapasztalni, hogy neki mi tetszik. A pelenkázófelületed nem hideg esetleg?
2017. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem sok, de nem minden baba szereti úgy. Kísérletezni kell, 1-2fokkal csinálj hidegebbet, és meglátod, hogy reagál. Peluscserénél nem szokott sírni, most már azt is kimondottan szereti (szeret meztelenkedni). Az öltöztetés pedig...hát igen. Addig elvan, amíg a kezeire nem húzom a ruhák ujját...

2-es voltam

2017. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos koráig nálunk is ez volt. Már féltünk a furdetéstől. Aztán egyik napról a másikra élvezni kezdte. Tudom közhely, de az idő fog csak segíteni.
2017. jan. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem hideg a pelusozó!Szivacsos és azon még van textil pelenka+türcsi!Azt olvastam hogy olyan meleg víz kell mint amilyen a test hőmérséklet!Akkor mégsem?:)
2017. jan. 10. 16:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, írják könyvekben, neten, hogy milyen meleg víz kell, de nem minden baba egyforma. Ki kell tapasztalnod, ő hogy szereti. Aztán az is lehet, hogy jó a hőmérséklet, csak idő kell neki, később biztos élvezni fogja :)
2017. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!