Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 4 napja átorditja a...

Kislányom 4 napja átorditja a fürdetést. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
14 hónapos lányom aki eddig imádott fürödni 4 napja szó szerint átordítja fürdetést. Ma már megpróbálkoztunk a zuhanyzással de szerintem meg rosszab volt. Nem tudom mi lehet a gond nem volt sosem tul meleg vagy hideg a viz a szemebe sem ment semmi el sem csúszott sem sincs rajta sehol hogy az fájna a viztöl. Valaki járt már igy esetleg valami tanács mit tehetnék?
2014. márc. 19. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen, de akkor én voltam a "hibás". Azt olvastam, hogy fordítsam hasra a fürdővízben, hogy így is ismerkedjen a vízzel. Na ez volt a baj. Aztán nem akart többet fürdeni, sírt. Lassan múlt el ez nála, apró lépésekkel haladtunk. Az unokatestvérével simán fürdött együtt, ha a Mamánál és a Papánál voltunk. Bevittük a szobába a kádat, hogy ha akar magától menjen bele. Kedvenc játékokat tettünk bele neki. Kevés vizet engedtünk bele. Ne erőltesd, inkább ne fürödjön. Nedves törölközővel törölgesd inkább át.
2015. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!