Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is rendre kifolyik a...

Másnak is rendre kifolyik a Libero pelusból a kaki?

Figyelt kérdés

Lányom 5,5 kg, még a 2-es méretet használjuk. Igaz vettem már több fajta 3-asat is, de még mind nagy egy kicsit.

A babám anyatejes, sokat és hígat kakil naponta többször is. Szinte minden nap kétszer át kell öltöztetnem mert hol a derekánál, hol a comjánál lesz kakis a ruhája. Már nagyon elegem van a kaki dörzsölgetésből:( Ha véletlenül sehol sem folyik ki az ritkaság számba megy és örömtáncot járok !

Nektek melyik pelus vált be ilyen téren? Persze ami megfizethető!

Tegnap kínombam vettem Rossmanosat, az talán jó lesz, de nem akarom elkiabálni.


2010. máj. 5. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

szia

szerintem a dm-es is jó. de én pamperst szoktam venni.

egy tipp: a derekánál hajtsd vissza befelé a pelust kb 1 cm-re. így nem fog kifolyni :) nekem bevált

2010. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyatejes kaki már csak ilyen folyós :(

De szerintem a babádnak már a 3-as méret kellene, csak húzd meg jobban a derekánál.

Az én babámnak a libero a legjobb. De amíg anyatejes volt, teljesen mindegy volt, milyen pelust adtam rá, az a híg kaki sokszor kifolyt.

2010. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Libero bevált.Nem mondom hogy nem folyik ki soha ne nagyon ritka és ahhoz nagy mennyiségű kaki kell hogy legyen. Pedig az lányom is sokat kakil. Nálunk inkább a pampers-sel volt ugyanez a probléma!próbáld meg még a Huggist azt mondják az is jó!Ha a rossmanos nem válik be.
2010. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is bevált a libero.tényleg húzd meg jó szorosan a derekánál.
2010. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt a helyzet,és minden pelenkából kifolyt a kaki az egész háta olyan volt.A hozzátáplálás oldotta meg a helyzetet,most meg a pisi okoz gondot ,főleg éjszaka.
2010. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ilyen kicsi volt a fiam akkor nekünk is minden kifolyt a Liberóból. Mostmár másfél éves, és a Liberó az egyik kedvenc pelenkánk.

Nagyon sok függ a baba formájától is. Mindenkinek más a jó.

2010. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A huggies vált be nekünk ennyi kilósan,mint a te babád,és mi is akkor még a 2eset használtuk.

Annak is gumis a dereka,ha jól emlékszem,én kipróbálnám a helyetekben azt is,hátha beválik.

Szurkolok azért,h beválljon a babydream-es is nektek.

A libero egyébként nekünk a 3as méretbe vált be,meg a pampers is jó 3asba.

Mi most is 3as méretet használunk még,a babám 7520gramm,de böven jó még rá is,és most a huggiest és a liberot használjuk.Nemtudom miért de eddig a pamperssel sem volt gond,de az utóbbi idöbe nekem is kifolyt belöle minden,ugyh azt most biztos nem veszek egy darabig,mert csalódtam igy benne.

2010. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A liberó pelusból nekünk is kifolyt a kaki. Nekünk a pempers vált be.
2010. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kihajtod a comb részénél a védő fodrocskákat? Mielőtt feladod a fenekére egy kicsit rázogasd meg a pelust,hogy a betét rész leváljon a felső rétegről,és így gyorsabban beszívja a kakit.
2010. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát, épp most jöttem vissza a ruha mosásból:((

Lehet, hogy akkor már nem is veszek több 2-es méretet, hanem elhasználom amink van és átállunk a 3-asra. Abból van Libero, Pampers, Tesco ( ezt ajándékba kaptuk, ki sem mertem még bontani- a legolcsóbb csíkos zacskós) . Ebben a méretben talán lesz lehetőségem minden fajtát kipróbálni mert sokáig kell majd azt használnunk. Most már nem mertem több fajtát venni, mert így is félő, hogy ránk marad ami van. Az 1-essel is így jártunk, ott is maradt több mint egy fél zacskóval. Még szerencse, hogy a szomszédunkban épp most született baba, nekik tudtam ajándékozni.

Visszatérve, nagy ütemben nő a lányom, most 2 hónapos. Úgy érzem ami ma még jó rá, az lehet, hogy holnap már kicsi lesz.

Az a deréknál visszahajtás jó ötlet, ki fogom próbálni. Már kétszer volt olyan, hogy a tarkójáig folyt a kaki, ahogy meg levetkőztettem, sikeresen rákentem a hajára is.:( Mehetett az extra fürdés, de erre nem mindig érünk rá.

2010. máj. 5. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!