Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hason alvó anyatejes babának...

Hason alvó anyatejes babának éjjel másnál is kifolyik a pelusból a kaki a hasánál reggelre?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mit tudnék csinálni, 7 hetes és hason szeret aludni, így végig is alussza az éjszakát, de reggelre mindig kifolyik egy kis kaki a pelenkából. Éjjel nem akarom őt azért felébreszteni, hogy tisztába tegyem...

Egyébként Liberót használunk, és máskor nem szokott gond lenni vele.


2010. jún. 10. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Lényegtelen,milyen pelus van alatta,kifolyik a kaki,lehet éjjel,vagy nappal. Ha jól alszik,akkor jól teszed,hogy nem ébreszted fel! Az anyatejes kaki elméletileg nem csípi ki a popsit.
2010. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem nem tul higénikus dolog hogy a szarba pácolódik a gyereked! Igenis tedd tisztába!
2010. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem normális...az én babóm kakija is kifolyt egy darabig,míg rájöttünk,hogy rosszul pelusoztuk be!!!Próbálkozz meg azzal hogy egy kicsit lejjebb..vagy fejjebb teszed!!!Ha észreveszed hogy kakis szerintem azért tedd tisztába...igaz kicsit felébred..próbáld meg csendben,gyorsan ..utána kapjon kaját...
2010. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem laza a derekánál a pelenka? Eléggé szükre pelusozod? Én mindig igyekszem feljebb húzni a derekánál és 1 ujjnyira húzom meg.

Eddig még csak a pisi folyt ki, de akkor nem húztam fel eléggé, azért.

2010. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Szánalmas dolognak tartom! Inkább fetrengjen a szarba és büdösödjön, possadjon benne, csak nehogy felkeljen és sirjon még a végén!
2010. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a Pampers Premium Care pelenkát, abban van egy spéci háló is, nekünk soha nem folyt ki belőle a kaki. Igaz, nem a legolcsóbb, de hát megéri. :)
2010. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is vagy változtass a módszeren (ahogy rárakod) vagy lehet,hogy nagyobb pelus kellene Neki.Nálunk már méretet kellett váltani,amikor ez történt.Akkor vettünk a 3-6 kg-os helyett 4-9 kg-os típust.
2010. jún. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pont azért kértem segítséget, mert nem akarom, hogy a szarban fetrengjen!!! És eddig ez kettő éjjel történt meg, mivel azóta teszem őt hasra éjjelre.

Szerintem eléggé meghúzom a pelenkát, nem laza. Lehet, hogy megpróbálok egy másik pelenkát, vagy nagyobbat veszek.

Köszönöm az érdemleges válaszokat.

2010. jún. 11. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!