Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ki van együtt úgy a...

Anyukák, ki van együtt úgy a babája apukájával, hogy az apa semmit se segít?

Figyelt kérdés
Ez úgy értendő hogy mindent Te csinálsz. Főzés mosás bevásárlás számlák rendezése + a baba körüli teendők, MINDEN!!!
2017. jan. 14. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Nyilván ez a logikus, ha egyszer te gyesen vagy, ő meg dolgozik. Esetleg csereljetek, menj te el dolgozni, ő meg gyesre
2017. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem munkanélküli, akkor segít : dolgozik. Nehogymár az apa mosson, főzzön, takarítson, éjszakázzon a babával, amikor te egész nap otthon vagy. Ennyi életképtelen nőstényt. Mi lenne, ha még kötelező lenne a katonaság ? Nem lenne takarítva addig, ameddig a férj kimenőt kap ? Érdekes módon millió nő megoldja rinyálás nélkül. Internetezés helyett talán csinálták a dolgukat.
2017. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Azt mondjuk nem értem, hogy apuka miért nem tud munka előtt vagy után bevásárolni, számlát befizetni. De azokat már interneten is be lehet fizetni vagy csoportos beszedési megbízással. Ez szerintem szimpla lustaság, ha ennyire sem képes. Hagyjuk már ezt a te vagy otthon dumát...
2017. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Mi cseréltünk a férjemmel a fiunk 7 hónapos korában, én mentem vissza dolgozni, ő eljött gyedre. Kölcsönösen segítettünk egymásnak mindkét esetben. Soha olyan fáradt nem voltam mint a fiunk egy és 4 hónapos kora között. A terhességet, szülést még ki sem pihentem, és kaptunk egy hasfájós, rossz alvó gyereket. Volt, amikor éjjel összeestem a faradtsagtol, pont az agykeretre estem rá, egy darab levált a térdemből, kérdés sem volt, hogy segítsenek vagy sem. Így is nehéznek bírtuk ki. De én is segítettem neki, amikor kellett később. Nálunk annyira természetes ez. Soha nem mondtuk a másiknak, hogy te itthon vagy egész nap, minden a te dolgod. Talán ettől is működik olyan jól a házasságunk, nem tudom.
2017. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Azért majd az ilyen pasikat megnézném mikor 3 éves lesz a gyerkőc, anya visszamegy dolgozni. Hazaér, és nem csinál semmit, mert ő dolgozik.

Ezekszerint akkor majd megeszi őket a kosz, nem főz majd senki...

Amelyik pasi elnézi és elvárja hogy a feleség csináljon mindent, mert ô otthon van az nem férfi. Apának meg főleg nem való

2017. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
eleg felhaborito az a hozzaszolas, miszerint egesz nap otthon van a no es a ferfi meg ne emelje a hatsojat, ha dolgozik. altalaban a nok is kapnak penzt, legtobben ugy vallalunk gyereket, hogy van munkahely, ahonnan el tudunk menni gyedre!!! azert ez az elgondolas durva, a no ejjel-nappal dolgozzon otthon, a ferfi meg ledolgozta a 8 orat a munkahelyen, ahol lehet eppen egesz nap lazasag van. marpedig az en munkahelyemen nem szakadtam meg sosem, itthon sokkal tobb dolog van.
2017. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Megosztjuk a feladatokat, de amiket felsoroltál, azok simán belefértek a napi rutinba, amikor otthon voltam a gyerekkel. Elmentem vele bevásárolni, a mosás/teregetés alkalmanként 10-15 percet vett igénybe, ebédre összedobtam valamit, számlák utalása mobilról ugyancsak pár perc. Késő délutántól pedig inkább együtt töltöttük az időt.
2017. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Én két gyerekkel vagyok így. A férjem semmit sem csinál itthon, de nem is várom el, mert állandóan dolgozik. Építi a vállalkozásunkat, amibe majd én is dolgozni tudok a Gyes után. Én is dolgozom itthon, takarítónőnk van, mert már sehogy sem tudom a takarítást bezsúfolni a napjaimba. Rengeteg házimunkát levesz a vállamról, heti 1x jön.
2017. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Én párom is egyszer a fejemhez vágta, hogy egész nap otthon vagyok, mindennel végeznem kéne. Egyik szabadnapján otthon hagytam a gyerekkel fél napra. Káosz volt mire hazaértem. Rájött, hogy hoppá. Azóta besegít, ha szükséges.
2017. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Ez egyaltalan nem normalis.

Harom gyerekunk van. Volt, hogy hetekig nem lattam boltot belulrol, a ferjem bevasarolt.

Porszivozik, takarit, barmiben szamithatok ra.

Amikor GYES-en vagy GYED-en voltam, ugyanigy volt.

2017. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!