Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is nehéz volt meghozni...

Nektek is nehéz volt meghozni a döntést hogy legyen-e második baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kislányom, aki idén év végén tölti be a 3. életévét. Egyre többet gondolok, gondolunk a párommal a kis tesóra. A kislányomat annyira vártam, terveztük, 100%-an akartam őt mindenemmel. Most viszont nem így érzek. Nagyon szeretném, de annyi mindentől félek, annyi negatív gondolatom van ezzel kapcsolatban hogy ezek sokszor teljesen elnyomják azt, hogy amúgy szeretnék. Csak valahogy mindig ott van az a "de..". A szülésem is nagyon nehéz volt és voltak komplikációk és a babázásba se rázódtam bele rögtön.

Nektek is nehéz volt meghozni a döntést hogy legyen második? Elmondanátok a tapasztalataitokat? Köszönöm a válaszokat!


2017. jan. 15. 21:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ugyan így vagyok én is, bár nekem még csak 4 hós, de a segítség meg a férjem munkarendje nem fog változni :(
2017. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!