Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hònapos kisfiamnak,...

B.Bea28 kérdése:

6hònapos kisfiamnak, hogy alkalmazzam a sinlac pépet?

Figyelt kérdés
A kisfiam 6hònapos lesz szombaton de még mindig 3x kel éjjel enni (tàpszert) a doktor nő ajànlàsàval szeretnèm a fürdetés utàni evést kiváltani sinlac péppel, se cumisüvegben mivel nekem azon alszik el. Hogyan keverjem neki, hogy cumisüvegből ihatò legyen, illetve tàplálò? Köszönöm előre is vàlaszotokat.

2017. jan. 17. 16:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
most éhes vagy rossz szokás? :) csak mert egyik helyen így írod, másikon úgy. Én egyébként adtam estére sinlacot, éhségnek gondolt ébredések miatt, de sajnos nem oldotta meg a dolgot. De próbáld ki nyugodtan. Viszont akkor az én babám már kanalazott, szerintem nyugodtan add neki tányérból. Aztán cumisüvegből utána vizet vagy nagyon kevés tápit hogy elaludjon rajta ha csak úgy tud aludni. A sinlac grízes, nem fogod tudni úgy kikeverni hogy cumison átmnejen.
2017. jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért nem az orvost kérdezted meg akkor, ha ő ajánlotta?
2017. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Azèrt mert pèpkènt ajànlotta, de mivel olvastam hogy lehet cumisüvegben is igy gondoltam megpròbàlom ugy mivel ahogy emlìtettem azon alszik el.

2017. jan. 18. 13:42
 14/18 A kérdező kommentje:
Annyira jò amugy hogy az ember kèrdez valamit és mindent irnak csak a kèrdèsre 1normàlis vàlasz érkezik de az sem vàlasz a kèrdèsre. Ennyit erről.....
2017. jan. 18. 13:44
 15/18 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálnám, mint a 11es. Fürdés után sinlac, utána fél óra múlva tápszer. És akkor arra elalhat.

Egyébként gondolom úgy keverd be, hogy kijöjjön a cumisüvegen. Tehát ki bírja szívni. Teszel valamennyi port +vizet, összekevered, kipróbálod. Ha nem birod kiszívni, akkor adsz hozzá vizet. Ha híg, akkor sinlacot.

2017. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsò. Ma ugy kapott most cumisüvegből. Kiderül meddig fogja bìrni vele
2017. jan. 18. 18:35
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekunk is azert irta fel a doktorno mert ejjel meg mindig 3 orankent kelt enni. Este furdes elott adtam neki a pepet kanalal ahogy kell utana egy kis viz vagy tea aztan furdes es furdes utan meg annyi tapszert amennyit kert. Azota reggelig alszik kivetel nelkul.
2017. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bevált? Alszik azóta a kisfiad?
2017. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!