Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, mennyit alszik napkozb...

Hogyan, mennyit alszik napkozben, ejszaka 4 honapos fiatok? Mit csinal ha fent van?

Figyelt kérdés
Nekem reggel 7 korul kel aztan tejcsi es rogton csucsu 10-ig.Akkor tejcsi ismet.Jokedvu jatek de hason haton nem sokat van el de eros kis srac.olyan 11-11.30 korul alvas ismet kb fel orat aztan jatek,seta.1kor van ebed utana 1 orat fent van es ismet alszik 40 perc korul.4kor uzsi alvas.7kor vacsi,furdes.De utana nekem nem alszik el kb 10ig.Ilyenkor potolja be az egesz napi jatekot,nevetest es mindent.Tegnap du fel 5 tol volt fent es 10.15 aludt el nagyon nehezen viszont megsem mozdult szinte olyan melyen aludt maskor csak forgolodik.Ti mit tennetek ?Ha hamar alszik el (10 ora)akkor fent van hajnali 4 korul de van hogy ejfeleig is fent van ha az esti tejcsi utan elalszik 7 korul, akkor reggel 7 korul kel fel.En szeretnem ha mar 8 korul aludna de eddig mar a 10 orai elalvas is nagy rekord az ejfelhez kepest.Tipp?Tul vagyunk a hasfajason igy mar vidam,jokedvu de tobbnyire az esti orakban inkabb.Szeret olben lenni ha leteszem nyugos,nincs el sokaig.
2017. jan. 18. 11:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Tegnap igy tobb orat volt font pedig tobbszor is probaltam elaltatni de nem akart.Napkozben olyan 1.5 orat van font ebredes utan de este tobb orat is font van.
2017. jan. 18. 11:56
 2/4 anonim ***** válasza:
OFF: követem, ugyanez a szitu, ugyanennyi idős az én fiam is
2017. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Imad ulni,fekudni kevesbe.Megfogja az ujjunkat es huzza fel magat ulni.Ha megtamasztva felultetem az olembe onnan rugja ki magat allasba.Megfordul kis segitseggel hatrol hasra de nem messze van tole hogy egyedul csinalja.
2017. jan. 18. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tilos ultetni, kitamasztani ...
2017. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!